پاسخگویی شفاف به مطالبات شهروندان وظیفه ادارات خدمت رسان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست صمیمی حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زرین شهر بیش از چهار ساعت بطول انجامید. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان پس از شنیدن سخنان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زرین شهر ، در خصوص برخی مشکلات  و درخواست […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست صمیمی حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زرین شهر بیش از چهار ساعت بطول انجامید.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان پس از شنیدن سخنان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زرین شهر ، در خصوص برخی مشکلات  و درخواست های بحق شهروندان از حسین اسماعیل احمدی شهردار زرین شهر خواست با بررسی کارشناسی و اتخاذ تدابیر لازم موجبات تسهیل و رفع موانع موجود را فراهم نماید.
فرماندار لنجان اطلاع رسانی و شفاف سازی و استفاده از نظرات اتاق اصناف شهرستان برای تعیین نرخ عوارض کسب و پیشه را عامل مهمی برای همراهی اصناف با توجه به شرایط خاص موجود در کسب و کار این قشر زحمتکش دانست و گفت آرامش بازار باعث آرامش مردم است.
حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان تعلل و عدم کار کارشناسی شده برخی مسببین در دوره های قبل را یکی از دلایل بروز مشکلات در زمان حال و کندی فعالیت ها و توقف پروژه ها برشمرد و از شورای اسلامی شهر زرین شهر خواست تا با درایت بیشتری نسبت به رفع موانع و تسریع و تسهیل در امور موجبات پیشرفت بیشتر مرکز شهرستان و رفاه و رضایت شهروندان را تامین نمایند.
از مهمترین مباحث و مشکلات شهر زرین شهر که فرماندار لنجان برای شنیدن گزارش شهردار و منتخبین مردم و اتخاذ تصمیم اساسی به صحن شورای اسلامی رفته بود عبارتند از:

۱.شهرک مشاغل
۲. پارک سوار
۳.تقاطع غیر همسطح کنار گذر ورودی زرین شهر
۴. پارکینگ وسایل نقلیه شهرک حمل و نقل
۵.توسعه طرح گردشگری چرخاب

روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *