معارفه در اوقاف و امور خیریه لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آیین تکریم و معارفه ریاست اداره اوقاف شهرستان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان ، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در سخنانی وقف را از افتخارات دین اسلام […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آیین تکریم و معارفه ریاست اداره اوقاف شهرستان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان ، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد .

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در سخنانی وقف را از افتخارات دین اسلام و اقدامات پر ارزش و ماندگاری دانست و اهداف مقدسی که در وقف وجود دارد را ارزشمند و متعالی برشمرد و این اقدام ارزشمند را دارای آثار اجتماعی فراوان از جمله استفاده از سرمایه ها و اشاعه کار خیر و دیگر خواهی و نوع دوستی عنوان کرد.

فرماندار لنجان رعایت حدود و شرعیات و اجرای عدالت را از وظایف اوقاف نام برد و از شنیده شدن انتظارات مردم و شفافیت و پاسخگویی بموقع به آن را بهترین مسیر درراستای بالا رفتن میزان همکاری مردم دانست.

حمیدرضا محمدی فشارکی افزود : با عنایت به موقوفات برخی از امام زاده ها می توان با برنامه ریزی صحیح و اصولی درحوزه گردشگری مذهبی و احداث اقامتگاه برای مسافران و زائران اقدامات خوبی انجام داد و از فعالیت های درحال انجام در شهر ورنامخواست برای پایان یافتن اختلاف چندین ساله ابراز امیدواری کرد و بر ایجاد فضای لازم برای مشارکت هر چه بیشتر واقفین در عرصه های مختلف تاکید نمود.

فرماندار شهرستان لنجان با بیان این مطلب که وقفیات جدید باید متناسب با نیازهای جامعه سوق داده شود، افزود : استفاده از ظرفیت موقوفات در راستای اشتغال زایی و رفع بیکاری و تسهیلات ازدواج جوانان حتما مد نظر قرار گیرد.

در پایان از زحمات ۵ ساله حسین صفری تقدیر و حکم مسئولیت جدید در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان به ابراهیمی اهداء شد.

 

مطالب مشابه

جلسه مشترک ایجاد ظرفیت مسافری خط راه آهن موجود ایستگاه ریز (زرین شهر)   جلسه مشترک ایجاد ظرفیت مسافری بر روی خط راه آهن موجود و استفاده از ظرفیت ایستگاه ریز (زرین شهر) به عنوان ایستگاه مسافر ۸ صبح روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه سال جاری در سالن جماعات فرمانداری شهرستان لنجان به ریاست محسن […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

گزارش تصویری از مراسم برزگداشت شهادت سردار زاهدی در باغبهادران بیست و ششم فروردین ماه سال جاری  

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

تکریم و معارفه رئیس کمیته امداد شهرستان لنجان دراین مراسم احمدیوسفی رییس سابق امداد لنجان طی گزارشی از پرداخت بیش از ۷۰۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به بیش از ۳۷۰ نفر از مددجویان وافراد نیازمند شهرستان در سال ۱۴۰۲ پرداخت وزمینه اشتغال و توانمندسازی آنان با مساعدت وهمراهی کارگروه شورای اشتغال شهرستان فراهم شده و در […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

جلسه تبیین و تشریح چگونگی تخصیص و توزیع آب کشاورزی و بنش بندی در سال جاری جلسه تبیین و تشریح چگونگی تخصیص و توزیع آب کشاورزی و بنش بندی آن به ریاست حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان معاونان فرمانداری بخشداران و ائمه جمعه شهرهای زرین شهر، ورنامخواست، سده لنجان، باغ بهادران و مدیریت جهاد […]

۲۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =