معارفه در اوقاف و امور خیریه لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آیین تکریم و معارفه ریاست اداره اوقاف شهرستان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان ، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در سخنانی وقف را از افتخارات دین اسلام […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آیین تکریم و معارفه ریاست اداره اوقاف شهرستان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان ، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد .

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در سخنانی وقف را از افتخارات دین اسلام و اقدامات پر ارزش و ماندگاری دانست و اهداف مقدسی که در وقف وجود دارد را ارزشمند و متعالی برشمرد و این اقدام ارزشمند را دارای آثار اجتماعی فراوان از جمله استفاده از سرمایه ها و اشاعه کار خیر و دیگر خواهی و نوع دوستی عنوان کرد.

فرماندار لنجان رعایت حدود و شرعیات و اجرای عدالت را از وظایف اوقاف نام برد و از شنیده شدن انتظارات مردم و شفافیت و پاسخگویی بموقع به آن را بهترین مسیر درراستای بالا رفتن میزان همکاری مردم دانست.

حمیدرضا محمدی فشارکی افزود : با عنایت به موقوفات برخی از امام زاده ها می توان با برنامه ریزی صحیح و اصولی درحوزه گردشگری مذهبی و احداث اقامتگاه برای مسافران و زائران اقدامات خوبی انجام داد و از فعالیت های درحال انجام در شهر ورنامخواست برای پایان یافتن اختلاف چندین ساله ابراز امیدواری کرد و بر ایجاد فضای لازم برای مشارکت هر چه بیشتر واقفین در عرصه های مختلف تاکید نمود.

فرماندار شهرستان لنجان با بیان این مطلب که وقفیات جدید باید متناسب با نیازهای جامعه سوق داده شود، افزود : استفاده از ظرفیت موقوفات در راستای اشتغال زایی و رفع بیکاری و تسهیلات ازدواج جوانان حتما مد نظر قرار گیرد.

در پایان از زحمات ۵ ساله حسین صفری تقدیر و حکم مسئولیت جدید در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان به ابراهیمی اهداء شد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سفر سیدرضا مرتضوی استاندار استان اصفهان به شهرستان لنجان دیدار چهره به چهره شهروندان لنجان با استاندار اصفهان برگزار شد. در این ملاقات صمیمی استاندار اصفهان ، معاونین استاندار ، مدیران کل ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام ( ره ) پس از شنیدن درخواست ها […]

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *