گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دلها

فرماندار شهرستان لنجان: ویژگی‌های بارز مکتب شهید سلیمانی الگوی مسئولان لنجان قرار بگیرد فرماندار شهرستان لنجان گفت: حاج قاسم خود را سرباز رهبر و خادم مردم می‌دانست از این‌رو انتظار می‌رود ویژگی‌های بارز شهید سلیمانی از جمله حرکت در مسیر ولایت و مردم‌داری در اندیشه، گفتار، رفتار و عملکرد مسئولان شهرستان لنجان متجلی شود. به […]

فرماندار شهرستان لنجان:
ویژگی‌های بارز مکتب شهید سلیمانی الگوی مسئولان لنجان قرار بگیرد

فرماندار شهرستان لنجان گفت: حاج قاسم خود را سرباز رهبر و خادم مردم می‌دانست از این‌رو انتظار می‌رود ویژگی‌های بارز شهید سلیمانی از جمله حرکت در مسیر ولایت و مردم‌داری در اندیشه، گفتار، رفتار و عملکرد مسئولان شهرستان لنجان متجلی شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حمیدرضا محمدی‌فشارکی صبح امروز _سه‌شنبه سیزدهم دی‌ماه_ در ویژه برنامه بزرگداشت سردار دل‌ها در فرهنگسرای غدیر فولادشهر اظهار کرد: با بررسی سیره عملی حاج‌قاسم متوجه می‌شویم این شهید والامقام جلب رضایت مردم را همواره در اولویت کاری خود قرار داده بود و به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فردی که داشت از محبوبیت خاصی بین گروه‌های مختلف مردم برخوردار است.

وی با بیان اینکه سردار دل‌ها برای خدمت‌رسانی به مردم در کشورهای مختلف حاضر می‌شد، افزود: صفحات دفتر زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مملو از عشق به ولایت، اخلاص و مجاهدت برای گمنامی، حماسه‌آفرینی، ایثار، عشق، ایمان و مردم‌دوستی است و این مسئله سبب شده بود محصور در جغرافیای ایران نباشند و نعمت امنیت را به مردم منطقه هدیه دهد.

فرماندار شهرستان لنجان حاج قاسم سلیمانی را نماد مبارزه با استکبار جهانی دانست و تصریح کرد: سردار سلیمانی به واسطه مجاهدت خستگی‌ناپذیر، رشادت و شجاعت‌های خود در عرصه مقابله با استکبار جهانی زخم‌های بزرگ و عمیقی را به هیمنه پوشالی آنها وارد کرد و شهادتش نیز توانست استکبار جهانی و آمریکا را رسوا کند.

وی با بیان اینکه شخصیت و سبک زندگی حاج قاسم برای دوست و دشمن تحسین برانگیز بود، ادامه داد: ولایتمداری و ولایت‌پذیری از جمله ویژگی‌های شاخص سردار سلیمانی به‌شمار می‌آید که آن را در همه عرصه‌ها و مسئولیت‌هایی که بر عهده داشت به نحو احسن و شایسته انجام می‌داد و همین نگرش سبب شد مکتب حاج قاسم به جامع‌ترین نسخه تربیت نخبگان تمدن‌ساز مبدل شود.

محمدی با بیان اینکه ما مسئولان شهرستان لنجان موظف هستیم به معنای واقعی به مردم خدمت کنیم، اضافه کرد: حاج قاسم خود را سرباز رهبر و خادم مردم می‌دانست از این‌رو انتظار می‌رود ویژگی‌های بارز شهید سلیمانی از جمله حرکت در مسیر ولایت و مردم‌داری در اندیشه، گفتار، رفتار و عملکرد مسئولان شهرستان لنجان متجلی شود؛ چراکه ایشان در هیچ جناح، حزب و دسته‌بندی سیاسی ذوب نشد و تنها خدمت به مردم را ملاک خود قرار داده بودند.

وی با بیان اینکه پیروی از مکتب سپهبد سلیمانی رمز موفقیت در همه عرصه‌ها است، تصریح کرد: شهید سلیمانی در هر زمان و هر مکانی که احساس می‌کرد باید دردی از دردهای مردم را با محبتش درمان کند، بلافاصله حضور پیدا می‌کرد بر همین اساس شهادتش نیز موجب خیزش عظیم در ملت شد و خون تازه‌ای در کالبد ملت و انقلاب دمید.

فرماندار شهرستان لنجان خاطرنشان کرد: سیره شهید سلیمانی چراغ راهی است که همه نسل‌ها به‌خصوص نسل جوان می‌تواند با الگوگیری از این مکتب و با شناخت هرچه بیشتر شخصیت ایشان به سعادت برسند، از این‌رو باید زمینه تربیت و ظهور انسان‌های در تراز انقلاب اسلامی را با تبیین شخصیت سردار دل‌ها فراهم کنیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه هماهنگی جانمایی و نصب دستگاه پایش آلودگی هوا با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان لنجان ، حجت الاسلام آقایی امام جمعه ، محمدی رئیس اداره حفاظت محیط زیست ، حسین اسماعیل احمدی شهردار زرین شهر ، حیدرزاده رئیس شورای اسلامی […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت میلاد رسول اکرم (ص) ، نماز وحدت با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، معاونین فرماندار ، حجت الاسلام آقایی امام جمعه زرین شهر ، نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولین و مدیران ادارات و نمازگزاران مسجد حضرت قائم آل محمد زرین شهر برگزار شد […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمنظور بررسی و پیگیری مشکلات صنایع ، بازدیدی از شرکت سازه پیشگام مدیسه با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، حسین طرفی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان انجام شد . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با اشاره به سیاست دولت سیزدهم در […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در ادامه دیدار با جانبازان و ایثارگران و دلجویی از این عزیزان ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به اتفاق ایوبیان بخشدار باغبهادران و مهدی هاشمزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنجان با حضور در منزل خدارحم رحیمی از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس دیدار کرد. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *