اهالی بهشت در شهرستان لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ، پیکر پاک ۱۳ شهید گمنام در شهرهای مختلف شهرستان لنجان تشییع شد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان حضور گسترده و پرشور مردم ولایتمدار شهرستان در تشییع پیکر این لاله‌های پرپر را نشانه محبت، دوستی و مودت مردم با شهدا […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ، پیکر پاک ۱۳ شهید گمنام در شهرهای مختلف شهرستان لنجان تشییع شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان حضور گسترده و پرشور مردم ولایتمدار شهرستان در تشییع پیکر این لاله‌های پرپر را نشانه محبت، دوستی و مودت مردم با شهدا دانست و گفت تشییع شهدای گمنام در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن بزرگواران است و این تجدید میثاق از شهدایی که با نثار خون خود امنیت امروز ما را ارزانی داشتند، باعث ناامیدی دشمنان از حیله ها و نیرنگ های پلیدشان خواهد شد.

فرماندار لنجان با بیان اینکه این خیل عظیم جمعیت پاسخ قاطعی به یاوه گویان بود عنوان کرد: مردم با حضور خود در این مراسم، تودهنی محکمی به دشمنان زدند و از این پس نیز همین گونه پاسخ بدخواهان این نظام و انقلاب را خواهند داد. دشمنان بدانند که ملت ایران تحریم‌ها و تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کنند و اجازه هیچ دخالتی را به آنها نمی‌دهند.

حمید رضا محمدی با تاکید بر ضرورت آگاه سازی مردم به ویژه نسل جوان از توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان اظهار کرد: متاسفانه برخی از ما در زمینه تبیین و توجیه جوانان کوتاهی کرده‌ایم که از این پس باید در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب، ضمن توجه ویژه به این فریضه مهم، به آن جامه عمل بپوشانیم و با تبیین، توضیح و بیان واقعیت‌ها برای نسل جوان همه حربه‌های دشمنان را به خودشان برگردانیم .

لازم به توضیح است که این شهدا بیشتر مربوط به عملیات‌های بدر، رمضان، بیت المقدس، کربلاس ۵ و کربلای ۶ و الفجر ۱ هستند و پس از تشییع در شهرهای مختلف کشور تدفین خواهند شد.

 

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان اولین شورای اداری شهرستان در سال ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن سال جدید و مقارن با ماه مبارک رمضان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، معاونین فرماندار ، ائمه جمعه ، اعضای شورای تامین و اعضای شورای […]

۱۲ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به منظوربررسی میدانی از میزان هم افزایی و آمادگی دستگاه های اجرایی جهت استقبال شایسته از میهمانان و مسافران نوروزی در شهرستان لنجان بازدیدی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار، امینی شهردار باغبادران از ستاد استقبال […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان با توجه به افزایش مسافرت های نوروزی در مسیرهای شهرستان لنجان ، بازدید سرزده ای با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، امینی شهردار باغبادران از پست نوروزی هلال احمر باغبادران صورت پذیرفت. حمیدرضا محمدی فشارکی […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت سال نو بازدیدی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، حجت الاسلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر از مرکز نگهداری و توانبخشی شهید مدنی زرین شهر انجام شد.  

۱۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =