اهالی بهشت در شهرستان لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ، پیکر پاک ۱۳ شهید گمنام در شهرهای مختلف شهرستان لنجان تشییع شد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان حضور گسترده و پرشور مردم ولایتمدار شهرستان در تشییع پیکر این لاله‌های پرپر را نشانه محبت، دوستی و مودت مردم با شهدا […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ، پیکر پاک ۱۳ شهید گمنام در شهرهای مختلف شهرستان لنجان تشییع شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان حضور گسترده و پرشور مردم ولایتمدار شهرستان در تشییع پیکر این لاله‌های پرپر را نشانه محبت، دوستی و مودت مردم با شهدا دانست و گفت تشییع شهدای گمنام در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن بزرگواران است و این تجدید میثاق از شهدایی که با نثار خون خود امنیت امروز ما را ارزانی داشتند، باعث ناامیدی دشمنان از حیله ها و نیرنگ های پلیدشان خواهد شد.

فرماندار لنجان با بیان اینکه این خیل عظیم جمعیت پاسخ قاطعی به یاوه گویان بود عنوان کرد: مردم با حضور خود در این مراسم، تودهنی محکمی به دشمنان زدند و از این پس نیز همین گونه پاسخ بدخواهان این نظام و انقلاب را خواهند داد. دشمنان بدانند که ملت ایران تحریم‌ها و تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کنند و اجازه هیچ دخالتی را به آنها نمی‌دهند.

حمید رضا محمدی با تاکید بر ضرورت آگاه سازی مردم به ویژه نسل جوان از توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان اظهار کرد: متاسفانه برخی از ما در زمینه تبیین و توجیه جوانان کوتاهی کرده‌ایم که از این پس باید در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب، ضمن توجه ویژه به این فریضه مهم، به آن جامه عمل بپوشانیم و با تبیین، توضیح و بیان واقعیت‌ها برای نسل جوان همه حربه‌های دشمنان را به خودشان برگردانیم .

لازم به توضیح است که این شهدا بیشتر مربوط به عملیات‌های بدر، رمضان، بیت المقدس، کربلاس ۵ و کربلای ۶ و الفجر ۱ هستند و پس از تشییع در شهرهای مختلف کشور تدفین خواهند شد.

 

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حضور کم نظیر و پر شور مردم با بصیرت در پای صندوق‌های رای آن هم در یکی از سردترین روزهای سال ۱۴۰۲ و افزایش میزان مشارکت با ۳۷/۲۹ درصد شهروندان شهرستان لنجان برگ زرین دیگری را در افتخارات خطه طلایی ایران رقم زد .   برای مشخص شدن […]

۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آخرین جلسه هماهنگی هیات بازرسی انتخابات شهرستان لنجان با حضور لطیفی بازرس ویژه هیات بازرسی انتخابات استان اصفهان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی انتخابات لنجان سربازرسان شهرستان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد، فرآیند اخذ رای درتمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸/۰۰ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ماه آغاز می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور متن این اطلاعیه به شرح زیر است:   بسمه تعالی  به آگاهی ملت شریف ایران اسلامی می رساند، […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات وزارت کشور دراطلاعیه شماره ۱۷ اعلام کرد، زمان تبلیغات نامزدان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ساعت هشت صبح فردا (پنجشنبه ) به پایان می رسد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، ستاد انتخابات کشور روز چهارشنبه (نهم اسفند ماه) اطلاعیه شماره ۱۷ را به […]

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 20 =