اندیشه ورزان اقتصادی شهرستان لنجان احکام خود را دریافت کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان و محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و مدیران برخی ادارات ، تعدادی از اعضاء هیات اندیشه ورز اقتصادی شهرستان لنجان مشخص شدند. حمید رضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان هدف از تشکیل هیات اندیشه ورز را […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان و محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و مدیران برخی ادارات ، تعدادی از اعضاء هیات اندیشه ورز اقتصادی شهرستان لنجان مشخص شدند.

حمید رضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان هدف از تشکیل هیات اندیشه ورز را در راستای تحقق شعار سال دانست و گفت: استفاده از ظرفیت های صاحب نظران از اولویت های اصلی مجموعه فرمانداری است، چرا که تنها راه حل برون رفت از مشکلات و فائق آمدن بر مسائل تکیه بر دانش روز و ظرفیت جوانان ، صاحب نظران و نخبگان است.

فرماندار لنجان ابراز امیدواری کرد بتوانیم در قالب هیأت‌های اندیشه‌ورز اقتصادی با ارائه ایده‌های مختلف با قدرت در جهت تحقق شعار دولت انقلابی گام برداریم و از تشکیل هیات های اندیشه ورز در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در همه حوزه ها خبر داد و آن را فرصت مناسبی قلمداد کرد که میتواندبا تبادل اندیشه های مختلف و همکاری یکدیگر در جهت حل مسائل گام بردارند.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان از همه صاحبنظران، جوانان و نخبگان شهرستان خواست در راستای حل مشکلات شهرستان ایده ها و برنامه های قابل اجرای خود را بیان کنند.

در پایان جلسه پس از ارایه پیشنهادات و تبادل نظرات و راهکارهای لازم در خصوص برخی از مشکلات شهرستان توسط مسئولین ادارات و اعضاء حاضر ، احکام تعدادی از اعضاء هیات اندیشه ورز شهرستان به آنان اهداء شد.

لازم به ذکر است که هیات اندیشه ورز اقتصادی در قالب کارگروه های تسهیل در کسب و کار ، بیمه ، آمایش سرزمین ، انرژی ، محیط زیست ، تعاون و گردشگری، اصناف ، حمل و نقل، عمران و مسکن  فعالیت خواهند کرد.

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *