دیدار فرماندار لنجان با مدیر کل اداره حفاظت از محیط زیست اصفهان

فرماندار لنجان پیگیر مصوبات سفر ریاست جمهوری پیرامون مشکلات محیط زیست شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار جهت پیگیری مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان اصفهان  و با توجه به حضور علی سلاجقه ریاست سازمان حفاظت از محیط زیست در شهرستان لنجان با احمدرضا لاهیجان زاده مدیر کل […]

فرماندار لنجان پیگیر مصوبات سفر ریاست جمهوری پیرامون مشکلات محیط زیست شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار جهت پیگیری مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان اصفهان  و با توجه به حضور علی سلاجقه ریاست سازمان حفاظت از محیط زیست در شهرستان لنجان با احمدرضا لاهیجان زاده مدیر کل اداره حفاظت از محیط زیست استان اصفهان دیدار کرد.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ضمن ارائه گزارش از وضعیت محیط زیست و حضور صنایع آلاینده در این شهرستان از عدم تخصیص اعتبارات آلایندگی طبق مصوبه قانون پرداخت آلایندگی ها به شهرداری های این شهرستان انتقاد کرد و از مدیر کل اداره حفاظت از محیط زیست استان خواست تا درخصوص سهم آلایندگی و شیوه پرداخت آن مساعدت های لازم را انجام دهد.

فرماندار لنجان  ارتقاء شرکت بازیافت لنجان و بروز سانی تجهیزات آن جهت خدمات بهینه به شهروندان را مستلزم نگاه ویژه مدیر کل اداره محیط زیست استان دانست .

در این دیدار شهرداران شهرستان نیز که فرماندار را همراهی میکردند در سخنانی  تاخیر در پرداخت های آلایندگی را معضلی برای توسعه و پیشرفت عمرانی شهرستان عنوان کردند.

احمدرضا لاهیجان زاده مدیر کل اداره حفاظت از محیط زیست استان اصفهان هم ضمن تقدیر از پیگیری های مدیریت شهرستان با توجه به نظر مساعد استاندار اصفهان در خصوص راه اندازی ایستگاه سنجش آلایندگی و واریز سهم آلایندگی در شهرستان لنجان در اسرع وقت قول مساعدت و همکاری داد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *