نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به دعوت فرماندار لنجان ، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان لنجان آمد. این دیدار با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محمدرضا برکت مسئول واحد طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علی تمنایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به دعوت فرماندار لنجان ، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان لنجان آمد.
این دیدار با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محمدرضا برکت مسئول واحد طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علی تمنایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، ابوالفضل یعقوبی معاون فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، حجه الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنجان و دیگر اعضاء و تعدادی از شهرداران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این دیدار حمیدرضا محمدی فشارکی در خصوص نقایص و کمبود های زیر ساختی فرهنگی شهرستان لنجان و عدم تخصیص های لازم جهت ساخت و حفظ و نگهداری اماکن فرهنگی شهرستان نکاتی را بیان داشت.
فرماندار لنجان نگاه ویژه به وجود پتانسیل فراوان موجود در شهرستان لنجان را عاملی مهم جهت توسعه کیفی و کمی فرهنگی شهرستان ارزیابی کرد و گفت: نبود زیرساخت های فرهنگی و هنری لازم و کم کاری در دوره های متوالی باعث مهاجرت بسیاری از شهروندان هنرمند به شهرها ی دیگر شده است.
حمیدرضا محمدی فشارکی برنامه ریزی صحیح و استفاده از همفکری جوانان هنرمند شهرستان و خیرین را گامی برای ارتقاء سطح فرهنگ عمومی شهرستان و توسعه زیرساخت های لازم در عرصه های مختلف نظیر پردیس های سینمایی ، فرهنگسراها ، مراکز فرهنگی و هنری برشمرد.
در این دیدار محمدرضا برکت شهرستان لنجان را از لحاظ زیر ساخت و توسعه فرهنگی جزء شهرستان های برخوردار قلمداد کرد و در خصوص ارتقاء و افزایش تخصیص های مالی به زیرساخت های فرهنگی و هنری شهرستان لنجان قول مساعدت بیشتر داد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیه و روز پرستار، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان با همراهی شهردار و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر و تعدادی از معتمدین و خیرین حوزه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در مرکز بهزیستی و بیمارستان شهدای لنجان […]

۱۰ آذر ۱۴۰۱

فرماندار لنجان برترین رئیس انجمن کتابخانه های عمومی استان اصفهان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در مراسم تجلیل از فعالان فرهنگ کتاب و کتابخوانی با حضور رمضانعلی معتمدی مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی اصفهان از حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنجان  به دلیل مساعدت‌های بیدریغ در […]

۹ آذر ۱۴۰۱

انجمن صنفی کامیونداران و انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل شهرستان لنجان بر پرهیز از ایجاد مشکل در نظام حمل و نقل کشور تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست صمیمی و تعاملی انجمن صنفی کامیونداران و شرکت های حمل و نقل شهرستان لنجان جهت بررسی مشکلات این صنف در فرمانداری لنجان برگزار شد. […]

۹ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در روز دوشنبه هفتم آبان ماه هزاروچهارصدو یک دیدار چهره به چهره شهروندان شهرستان لنجان با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار برگزار شد. در این دیدار که بصورت هفتگی برقرار میباشد در خصوص رفع مشکلات در زمینه اشتغال و مسکن و برخی موانع اداری دستوراتی صادر شد.  

۷ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :