نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در لنجان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به دعوت فرماندار لنجان ، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان لنجان آمد. این دیدار با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محمدرضا برکت مسئول واحد طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علی تمنایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به دعوت فرماندار لنجان ، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان لنجان آمد.
این دیدار با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محمدرضا برکت مسئول واحد طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علی تمنایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، ابوالفضل یعقوبی معاون فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، حجه الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنجان و دیگر اعضاء و تعدادی از شهرداران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این دیدار حمیدرضا محمدی فشارکی در خصوص نقایص و کمبود های زیر ساختی فرهنگی شهرستان لنجان و عدم تخصیص های لازم جهت ساخت و حفظ و نگهداری اماکن فرهنگی شهرستان نکاتی را بیان داشت.
فرماندار لنجان نگاه ویژه به وجود پتانسیل فراوان موجود در شهرستان لنجان را عاملی مهم جهت توسعه کیفی و کمی فرهنگی شهرستان ارزیابی کرد و گفت: نبود زیرساخت های فرهنگی و هنری لازم و کم کاری در دوره های متوالی باعث مهاجرت بسیاری از شهروندان هنرمند به شهرها ی دیگر شده است.
حمیدرضا محمدی فشارکی برنامه ریزی صحیح و استفاده از همفکری جوانان هنرمند شهرستان و خیرین را گامی برای ارتقاء سطح فرهنگ عمومی شهرستان و توسعه زیرساخت های لازم در عرصه های مختلف نظیر پردیس های سینمایی ، فرهنگسراها ، مراکز فرهنگی و هنری برشمرد.
در این دیدار محمدرضا برکت شهرستان لنجان را از لحاظ زیر ساخت و توسعه فرهنگی جزء شهرستان های برخوردار قلمداد کرد و در خصوص ارتقاء و افزایش تخصیص های مالی به زیرساخت های فرهنگی و هنری شهرستان لنجان قول مساعدت بیشتر داد.

 

مطالب مشابه

بسمه تعالی با سلام و تحیات یا مقلب‌القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال طنین ترنم بهار پر طراوت، که نشانه قدرت و عظمت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است بار دیگر بگوش می رسد و بوی نعمات و برکات آفریدگار یگانه استشمام […]

۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آخرین روز کاری از سال ۱۴۰۲ و به مناسبت فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز ۱۴۰۳ ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به اتفاق معاونین جهت دیداری عیدانه و صمیمی با حضور در بین کارکنان فرمانداری ، ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات […]

۲۸ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنجان درسال ۱۴۰۲ با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، شهرداران و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۲۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه سال نو و شب عید ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به اتفاق محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و محسن رضایی رئیس اداره تعاون روستایی لنجان از محل توزیع اقلام طرح تنظیم بازار و میوه ویژه شب عید در اتحادیه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =