جلسه قرارگاه فرهنگی شهرستان لنجان برگزار شد.

شهرستان لنجان نیازمند تحول و احیا در حوزه فرهنگی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان قرارگاه فرهنگی و اجتماعی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، باقریان امام جمعه زرین شهر ، کمال نوری معاون امنیتی ، سیاسی و اجتماعی فرمانداری و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد. حمیدرضا محمدی فشارکی […]

شهرستان لنجان نیازمند تحول و احیا در حوزه فرهنگی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان قرارگاه فرهنگی و اجتماعی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، باقریان امام جمعه زرین شهر ، کمال نوری معاون امنیتی ، سیاسی و اجتماعی فرمانداری و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی با بیان اینکه یکی از دغدغه های اصلی مسئولین شهرستان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی است گفت برگزاری مراسم درحوزه های فرهنگ و ایثار و شهادت باید در ارتقاسطح فرهنگی مردم و خانواده ها اثرگذار باشد.

فرماندار لنجان با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فرهنگی گفت: شهرستان لنجان در برگزاری مناسبت های ارزشی دارای رتبه است ، ولی آیا این برنامه ها در جلوگیری از آسیب های اجتماعی نظیر طلاق تاثیر داشته است؟
آیا درد مردم به لحاظ فرهنگی درمان شده است؟
آیا برنامه تاثیر گذار در زمینه سبک زندگی و مشاوره خانواده برای آقایان صورت گرفته است؟

حمیدرضا محمدی فشارکی پیگیری و انجام شدن اتفاقات ویژه و نادر و
برنامه نرم و پیوسته در حوزه فرهنگی در شهرستان را خواستار شد که این برنامه ها بتواند در ارتباطات خانواده اثر داشته باشد و در زندگی مردم اثر بگذارد.

فرماندار لنجان با عنوان اینکه مسئولیت های اجتماعی در صنعت و در شهرستان بسیار در سطح پایین رخ میدهد گفت نباید از پتانسیل فوق العاده بنیادها و خیریه ها و نهادهای مردمی و حضور و برنامه ریزی و اثرگذاری آنان در فعالیت های فرهنگی شهرستان غافل شویم که نمونه های آن مدیریت و همکاری در کرونا،مدرسه سازی ، فعالیتهای خیریه ها در موضوعات مختلف و حوادث غیر مترقبه است.

حمیدرضا محمدی فشارکی در ادامه سخنان خود در قرارگاه فرهنگی و اجتماعی شهرستان با اعلام اینکه  از تشکل های فعال دارای ساختار و نظام مند در حوزه زنان استقبال میکنیم ، از همه فعالان فرهنگی و صاحبان فکر برای مشورت و برنامه ریزی های تاثیر گذار در حوزه های فرهنگی و اجتماعی  شهرستان دعوت بعمل آورد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *