جلسه قرارگاه فرهنگی شهرستان لنجان برگزار شد.

شهرستان لنجان نیازمند تحول و احیا در حوزه فرهنگی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان قرارگاه فرهنگی و اجتماعی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، باقریان امام جمعه زرین شهر ، کمال نوری معاون امنیتی ، سیاسی و اجتماعی فرمانداری و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد. حمیدرضا محمدی فشارکی […]

شهرستان لنجان نیازمند تحول و احیا در حوزه فرهنگی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان قرارگاه فرهنگی و اجتماعی با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، باقریان امام جمعه زرین شهر ، کمال نوری معاون امنیتی ، سیاسی و اجتماعی فرمانداری و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی با بیان اینکه یکی از دغدغه های اصلی مسئولین شهرستان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی است گفت برگزاری مراسم درحوزه های فرهنگ و ایثار و شهادت باید در ارتقاسطح فرهنگی مردم و خانواده ها اثرگذار باشد.

فرماندار لنجان با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فرهنگی گفت: شهرستان لنجان در برگزاری مناسبت های ارزشی دارای رتبه است ، ولی آیا این برنامه ها در جلوگیری از آسیب های اجتماعی نظیر طلاق تاثیر داشته است؟
آیا درد مردم به لحاظ فرهنگی درمان شده است؟
آیا برنامه تاثیر گذار در زمینه سبک زندگی و مشاوره خانواده برای آقایان صورت گرفته است؟

حمیدرضا محمدی فشارکی پیگیری و انجام شدن اتفاقات ویژه و نادر و
برنامه نرم و پیوسته در حوزه فرهنگی در شهرستان را خواستار شد که این برنامه ها بتواند در ارتباطات خانواده اثر داشته باشد و در زندگی مردم اثر بگذارد.

فرماندار لنجان با عنوان اینکه مسئولیت های اجتماعی در صنعت و در شهرستان بسیار در سطح پایین رخ میدهد گفت نباید از پتانسیل فوق العاده بنیادها و خیریه ها و نهادهای مردمی و حضور و برنامه ریزی و اثرگذاری آنان در فعالیت های فرهنگی شهرستان غافل شویم که نمونه های آن مدیریت و همکاری در کرونا،مدرسه سازی ، فعالیتهای خیریه ها در موضوعات مختلف و حوادث غیر مترقبه است.

حمیدرضا محمدی فشارکی در ادامه سخنان خود در قرارگاه فرهنگی و اجتماعی شهرستان با اعلام اینکه  از تشکل های فعال دارای ساختار و نظام مند در حوزه زنان استقبال میکنیم ، از همه فعالان فرهنگی و صاحبان فکر برای مشورت و برنامه ریزی های تاثیر گذار در حوزه های فرهنگی و اجتماعی  شهرستان دعوت بعمل آورد.

 

مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ا یران» اقدام کنند.   به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه به شرح زیر است:  به آگاهی نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه نیمه شعبان مراسم جشن سالروز ولادت با سعادت حضرت حجت ابن الحسن (عج) و افتتاح دفتر امام جمعه شهر چرمهین با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، ائمه جمعه ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی بخش باغبهادران و مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در این اطلاعیه آمده است: ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی و تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، در اجرای ماده (۷۰) قانون انتخابات […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سراسر کشور وبینار اعضای هیات بازرسی با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی شهرستان لنجان و سربازرسان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *