همایش روز تشکل ها و سازمان های مردم نهاد در لنجان برگزار شد

*خدمات خیرخواهانه تشکلهای مردمی از برکت وجود انقلاب اسلامی است* 🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همایش روز تشکل ها و سازمان های مردم نهاد با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، باقریان امام جمعه زرین شهر و پوربافرانی شهر چمگردان ، مدیران و مسئولین […]

*خدمات خیرخواهانه تشکلهای مردمی از برکت وجود انقلاب اسلامی است*

🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همایش روز تشکل ها و سازمان های مردم نهاد با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، باقریان امام جمعه زرین شهر و پوربافرانی شهر چمگردان ، مدیران و مسئولین ادارات شهرستان و نمایندگان برخی از تشکل های مردمی شهرستان برگزار شد.

🌷حمیدرضامحمدی فشارکی در سخنانی فعالیت های تشکل ها و سازمان های مردم نهاد را اعتقاد قلبی مردم و بر گرفته از فرهنگ غنی ملی و مذهبی دانست و فعالیت های خودجوش و مردمی در مساجد و هیاتها و تکایا را نمونه ای از آن برشمرد.

♦️فرماندار لنجان یکی از مهمترین ویژگی های تشکل های مردمی را داوطلبانه بودن آن عنوان کرد و گفت: از دیگر ویژگی ها اطلاع رسانی و آگاهی رسانی به مردم است.

🔺حمیدرضامحمدی فشارکی قدرت بسیج کردن تشکل های مردمی را از سازمان و نهادهای رسمی وابسته به حاکمیت بیشتر ارزیابی کرد و میزان جلب مشارکت های مردمی و جذب منابع خرد را از ظرفیت های این تشکل ها برشمرد.

🔶فرماندار لنجان مسئولیت پذیری اجتماعی بالای افرادی که در تشکل ها و سازمان های مردم نهاد فعالیت میکنند را ستود و گفت : خدمت این تشکل ها باعث افزایش اعتماد و امید در جامعه میگردد که نمونه های آن بسیج و هلال احمر است که در تمامی عرصه های مورد نیاز پیشتاز هستند.

🔻حمیدرضامحمدی فشارکی ایده سردار شهید سلیمانی در بکار گیری و حضور گروههای مردمی فاطمیون و حیدریون و زینبیون در حمایت از مردم سوریه و عراق را نمونه دیگری از فعالیت های تشکل های مردم نهاد نامید که باعث شده کشورهای جهان نگاه ویژه ای به انقلاب اسلامی ایران داشته باشند.

🔻فرماندار لنجان وجود نهادهای مردم نهاد و خدمات خیرخواهانه آنان را از برکت وجود انقلاب اسلامی دانست و با بیان اینکه تشکل های مردم نهاد بصورت مستقیم و بدون واسطه باعث ارتقاء سرمایه اجتماعی میشوند گفت: این ارتقاء افزایش مشارکت های مردمی را در جامعه خوهد داشت.

✅در پایان مراسم از برخی سازمان های مردمی فعال و نمونه تقدیر شد.

*روابط عمومی فرمانداری لنجان*

🔹 اخبار ما در پایگاه اطلاع رسانی:

صفحه اصلی

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای آرد و نان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنجان و دیگر اعضاء برگزار شد.    

۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت هفته کرامت ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به دیدار مادر شهید جمشید سلیمیان که در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر به فیض شهادت نائل آمده بود رفت . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در دیدار با مادر و […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت  گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات به همت فرمانداری لنجان مراسم تجلیل از مدیران روابط عمومی  دستگاههای اجرایی و ادارات شهرستان لنجان  برگزار شد. مجید شمس مدیر کل روابط عمومی استانداری استان اصفهان که بعنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت در سخنان کوتاهی حضور مسئولین […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنجان با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دیگر اعضا در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این جلسه در خصوص بررسی و برنامه ریزی اجرای دستورالعمل سند ملی روایت […]

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *