بازدید فرماندار لنجان از صنایع شهرستان لنجان

*بومی گزینی جدی ترین مطالبه فرماندار لنجان* 🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حمیدرضا محمدی فشارکی با حضور در شرکت نسوز آذر از خط تولید این شرکت دیدن و در جریان نحوه تولید محصولات نسوز قرار گرفت. 🌷حمیدرضا محمدی فشارکی در دیدار با مختارپور مدیرعامل شرکت نسوز آذر و مدیران این شرکت در سخنان […]

*بومی گزینی جدی ترین مطالبه فرماندار لنجان*

🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حمیدرضا محمدی فشارکی با حضور در شرکت نسوز آذر از خط تولید این شرکت دیدن و در جریان نحوه تولید محصولات نسوز قرار گرفت.

🌷حمیدرضا محمدی فشارکی در دیدار با مختارپور مدیرعامل شرکت نسوز آذر و مدیران این شرکت در سخنان کوتاهی سرمایه انسانی این مجموعه را کارکنانی با تعصب خاص معرفی کرد و تلاش آنان را در محیط کار و هواداری از استقلال و پیگیری ارتقاء  شرکت کم نظیر خواند.

🔶فرماندار لنجان علاقه و فعالیت و پیگیری مدیران شهرستان در حوزه صنعت وتولید و کار و اشتغال را عاملی دانست که باعث شده بصورت دوره ای در شرکت های تولیدی و صنایع موجود در شهرستان حاضر و ضمن خداقوت و شنیدن صحبت های مسئولین شرکت ها جهت پیگیری مشکلاتی که از طریق کمیسیون و کارگروه اقتصاد،اشتغال و کار استان قابل دفاع میباشد ، با ارتباط و اشرافیت بیشتر پیگیری های لازم در استان صورت پذیرد.

🔻حمیدرضا محمدی فشارکی یکی از *جدّی ترین* مطالبات خود از صنایع و مراکز تولیدی شهرستان را *بومی گزینی* عنوان کرد و گفت: شرکتهای منطقه باید *سهم خود را از اشتغالزایی در شهرستان*برای جوانان جویای کار  مشخص کنند.

♦️حمیدرضا محمدی فشارکی در ادامه سخنان خود درباره  شرکت نسوز آذر گفت : جایگاه این شرکت  در تراز ملی دور از  تصور نیست و شرکت نسوز باید برای بازار کشور و صادرات فعال باشد.

✅فرماندار لنجان در پایان سخنان خود در حضور مدیرعامل و مدیران شرکت نسوز آذر از  آنان خواست تا در خصوص موضوع مشاغل سخت پیگیری لازم را انجام دهند تا اختلافات موجود بین ادارات برطرف گردد و حق کارگران تضییع نشود.

🌹حمیدرضا محمدی فشارکی سهم *اجرای مسئولیت های اجتماعی در شهرستان توسط بخش صنعت* را ضعیف برشمرد و از صنایع مستقر در شهرستان خواست با اجرای تعهدات خود برای ارتقای سطح فرهنگی،آموزشی و اجتماعی شهرستان خصوصا در روستاها و مناطق کم برخوردار پیشگام شوند و موثر تر اقدام نمایند.

🔸 *روابط عمومی فرمانداری لنجان*

🔹 اخبار ما در پایگاه اطلاع رسانی:

صفحه اصلی

 

مطالب مشابه

روایت تصویری از مراسم تکریم حمیدرضا محمدی فشارکی ومعارفه علیرضا حسینی فرماندار شهرستان لنجان در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳   همزمان با مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان لنجان ادای احترام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و اعضاء شورای تامین شهرستان لنجان به مقام شامخ شهدا      

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

آگهی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنجان باسمه تعالی “آگهی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنجان” در اجرای ماده ۲۷ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۹۵ آیین نامه اجرایی آن به اطلاعیه کلیه اهالی حوزه انتخابیه لنجان می‌رساند که انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه مورخ […]

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در لنجان به روایت تصویر

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان رای‌گیری، تا ساعت ۲۰ در همه حوزه‌های ۲۲گانه از جمله سمیرم و لنجان تمدید شد. “تمدید زمان رای گیری تا ساعت ۲۰”   زمان رای‌گیری، تا ساعت ۲۰ در همه حوزه‌های ۲۲گانه از جمله سمیرم و لنجان تمدید شد.     به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، […]

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =