کمیسیون پیشگیری از سرقت در فرمانداری لنجان

*کمیسیون پیشگیری از سرقت در فرمانداری لنجان برگزار شد* 🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان این جلسه که باحضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، کمال نوری معاون امنیتی،سیاسی و اجتماعی فرمانداری، کاظم زاد فرماندهی انتظامی شهرستان ، نماینده دادستان، رییس اداره اطلاعات ، مدیران ادارات،بخشداران، شهرداران وکارشناسان و اعضاء قرارگاه سرقت در فرمانداری […]

*کمیسیون پیشگیری از سرقت در فرمانداری لنجان برگزار شد*

🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان این جلسه که باحضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، کمال نوری معاون امنیتی،سیاسی و اجتماعی فرمانداری، کاظم زاد فرماندهی انتظامی شهرستان ، نماینده دادستان، رییس اداره اطلاعات ، مدیران ادارات،بخشداران، شهرداران وکارشناسان و اعضاء قرارگاه سرقت در فرمانداری لنجان برگزار گردید.

🌷حمیدرضامحمدی فشارکی پس از شنیدن گزارش های برخی اعضاء حاضردر جلسه و بیان نقاط ضعف و قوت و برنامه ریزی های صورت گرفته و اطلاع از پیشرفت مصوبات جلسات قبل در سخنانی  از پیگیری های صورت گرفته تشکر کرد.

🔻فرماندار لنجان علل بروز آمار بالای سرقت در شهرستان لنجان را وسعت منطقه، داشتن نقاط کور در شهرستان عنوان کرد و افزود با استفاده از پتانسیل مردمی بسیج و گشت رضویون میتوان تاحدودی با ناامن کردن منطقه برای سارقان از میزان سرقت کاست.

🔶حمیدرضامحمدی فشارکی با بیان اینکه با تدابیری که صورت گرفته، سرقت در موضوع برق کاهش چشمگیر و در حد صفری را داشته است ، گفت: برخی از سرقت ها ازجنس تامین نیاز روزانه زندگی نیست و با برنامه ریزی قبلی و جهت تخریب و ایجاد نارضایتی عمومی صورت میگیرد.

♦️فرماندار لنجان از مماشات با بعضی از سارقین انتقاد کرد و در خصوص نظارت بر اماکن جمع آوری ضایعات و برخورد بدون اغماض با خریداران اجناس مسروقه هشدار داد.

🔻حمیدرضامحمدی فشارکی در بخش دیگری از سخنان خود شهرداران را بعنوان متولیان ساماندهی معتادان متحاجر قلمداد کرد و شهرداری ها را به پیش بینی مکان هایی برای نگهداری معتادان کارتن خواب تشویق نمود.

🔶فرماندار لنجان تکمیل پروژه پایش تصویری در شهرستان را یکی از برنامه های خوب در شهرستان برای پیشگیری و پیگیری سرقت ها برشمرد و اعلام کرد توجه به اطلس امنیتی منطقه میتواند گامی در جهت پیشبرد اهداف قرارگاه باشد.

🔸 روابط عمومی فرمانداری لنجان
🔹 اخبار ما در پایگاه اطلاع رسانی:

صفحه اصلی

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای آرد و نان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنجان و دیگر اعضاء برگزار شد.    

۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت هفته کرامت ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به دیدار مادر شهید جمشید سلیمیان که در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر به فیض شهادت نائل آمده بود رفت . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در دیدار با مادر و […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت  گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات به همت فرمانداری لنجان مراسم تجلیل از مدیران روابط عمومی  دستگاههای اجرایی و ادارات شهرستان لنجان  برگزار شد. مجید شمس مدیر کل روابط عمومی استانداری استان اصفهان که بعنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت در سخنان کوتاهی حضور مسئولین […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنجان با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دیگر اعضا در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این جلسه در خصوص بررسی و برنامه ریزی اجرای دستورالعمل سند ملی روایت […]

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *