کمیسیون پیشگیری از سرقت در فرمانداری لنجان

*کمیسیون پیشگیری از سرقت در فرمانداری لنجان برگزار شد* 🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان این جلسه که باحضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، کمال نوری معاون امنیتی،سیاسی و اجتماعی فرمانداری، کاظم زاد فرماندهی انتظامی شهرستان ، نماینده دادستان، رییس اداره اطلاعات ، مدیران ادارات،بخشداران، شهرداران وکارشناسان و اعضاء قرارگاه سرقت در فرمانداری […]

*کمیسیون پیشگیری از سرقت در فرمانداری لنجان برگزار شد*

🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان این جلسه که باحضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، کمال نوری معاون امنیتی،سیاسی و اجتماعی فرمانداری، کاظم زاد فرماندهی انتظامی شهرستان ، نماینده دادستان، رییس اداره اطلاعات ، مدیران ادارات،بخشداران، شهرداران وکارشناسان و اعضاء قرارگاه سرقت در فرمانداری لنجان برگزار گردید.

🌷حمیدرضامحمدی فشارکی پس از شنیدن گزارش های برخی اعضاء حاضردر جلسه و بیان نقاط ضعف و قوت و برنامه ریزی های صورت گرفته و اطلاع از پیشرفت مصوبات جلسات قبل در سخنانی  از پیگیری های صورت گرفته تشکر کرد.

🔻فرماندار لنجان علل بروز آمار بالای سرقت در شهرستان لنجان را وسعت منطقه، داشتن نقاط کور در شهرستان عنوان کرد و افزود با استفاده از پتانسیل مردمی بسیج و گشت رضویون میتوان تاحدودی با ناامن کردن منطقه برای سارقان از میزان سرقت کاست.

🔶حمیدرضامحمدی فشارکی با بیان اینکه با تدابیری که صورت گرفته، سرقت در موضوع برق کاهش چشمگیر و در حد صفری را داشته است ، گفت: برخی از سرقت ها ازجنس تامین نیاز روزانه زندگی نیست و با برنامه ریزی قبلی و جهت تخریب و ایجاد نارضایتی عمومی صورت میگیرد.

♦️فرماندار لنجان از مماشات با بعضی از سارقین انتقاد کرد و در خصوص نظارت بر اماکن جمع آوری ضایعات و برخورد بدون اغماض با خریداران اجناس مسروقه هشدار داد.

🔻حمیدرضامحمدی فشارکی در بخش دیگری از سخنان خود شهرداران را بعنوان متولیان ساماندهی معتادان متحاجر قلمداد کرد و شهرداری ها را به پیش بینی مکان هایی برای نگهداری معتادان کارتن خواب تشویق نمود.

🔶فرماندار لنجان تکمیل پروژه پایش تصویری در شهرستان را یکی از برنامه های خوب در شهرستان برای پیشگیری و پیگیری سرقت ها برشمرد و اعلام کرد توجه به اطلس امنیتی منطقه میتواند گامی در جهت پیشبرد اهداف قرارگاه باشد.

🔸 روابط عمومی فرمانداری لنجان
🔹 اخبار ما در پایگاه اطلاع رسانی:

صفحه اصلی

 

مطالب مشابه

روایت تصویری از مراسم تکریم حمیدرضا محمدی فشارکی ومعارفه علیرضا حسینی فرماندار شهرستان لنجان در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳   همزمان با مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان لنجان ادای احترام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و اعضاء شورای تامین شهرستان لنجان به مقام شامخ شهدا      

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

آگهی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنجان باسمه تعالی “آگهی نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنجان” در اجرای ماده ۲۷ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۹۵ آیین نامه اجرایی آن به اطلاعیه کلیه اهالی حوزه انتخابیه لنجان می‌رساند که انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه مورخ […]

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در لنجان به روایت تصویر

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان رای‌گیری، تا ساعت ۲۰ در همه حوزه‌های ۲۲گانه از جمله سمیرم و لنجان تمدید شد. “تمدید زمان رای گیری تا ساعت ۲۰”   زمان رای‌گیری، تا ساعت ۲۰ در همه حوزه‌های ۲۲گانه از جمله سمیرم و لنجان تمدید شد.     به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، […]

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =