قرارگاه فرهنگی و اجتماعی شهرستان لنجان برگزار شد

*قرارگاه فرهنگی ، اجتماعی شهرستان لنجان* 🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به منظور هم افزایی فعالیت کلیه سازمانها و دستگاههای متولی امر فرهنگ عمومی و مطالبات جامعه اسلامی در راستای ریشه یابی و مواجهه اصولی با پدیده های نوظهور، تشکیل قرارگاه فرهنگی شهرستان و تدوین دستورالعمل فرهنگی_اجتماعی در دستور کار فرمانداری لنجان قرار […]

*قرارگاه فرهنگی ، اجتماعی شهرستان لنجان*

🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به منظور هم افزایی فعالیت کلیه سازمانها و دستگاههای متولی امر فرهنگ عمومی و مطالبات جامعه اسلامی در راستای ریشه یابی و مواجهه اصولی با پدیده های نوظهور، تشکیل قرارگاه فرهنگی شهرستان و تدوین دستورالعمل فرهنگی_اجتماعی در دستور کار فرمانداری لنجان قرار گرفت.

🌷حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان هدف از برگزاری این نشست را فراهم ساختن زیرساختهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان، سیاستگزاری، نظام بخشی، تصمیم گیری و جهت بخشی به مقوله مهم فرهنگی طی یک مدیریت واحد و هماهنگ قرارگاهی عنوان کرد و از تهیه  پیوست های فرهنگی مربوط به این قرارگاه و ابلاغ به همه دستگاههای شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: آسیب شناسی اینگونه رویدادها از اهمیت بنیادین برخوردار است و ضرورت دارد با الگو قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب، نقشه راه ترسیم دستورالعمل و جهت دهی به رویدادهای فرهنگی و اجتماعی شهرستان را اجرایی نماییم.

♦️فرماندارشهرستان لنجان  بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه های کلان و سیاست های فرهنگی و آموزشی شهرستان را یکی از اولویت دارترین مباحث قرارگاه فرهنگی برشمرد و خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی، تمامی صاحب‌نظران در این زمینه، بر این باورند که جامعه نیازمند یک واکاوی و بازنگری اساسی در مباحث فرهنگی است چرا که ایراداتی بر رفتار‌های خرد و کلان فرهنگی، هنری، آموزشی، اوقات فراغت، ورزشی و رسانه‌ ای وارد است.

🔺حمیدرضامحمدی فشارکی ابراز امیدواری کرد: فعالیت و اقدامات قرارگاه فرهنگی شهرستان با شناسایی و رفع آسیب های فکری – عملی، انقلابی در برنامه ها و خط‌مشی های موجود فرهنگی شهر متناسب با جایگاه و شأن مردم شهرستان لنجان باشد.

🔻فرماندارلنجان استفاده از مناسبتهای فرهنگی و مذهبی موجود را بهترین فرصت جهت بهره برداری در حوزه فرهنگ سازی و جهت دهی به سمت ارتقاء فرهنگی جامعه دانست از دستگاههای اجرایی حوزه فرهنگ شهرستان خواست با برنامه ریزی و آماده سازی بستر مناسب زمینه مشارکت هر چه بیشتر نیروهای مردمی و داوطلب در امور فرهنگی را محیا نمایند.

🔶حمیدرضا محمدی فشارکی راه اندازی مسابقات ورزشی برای اقشار مردم و برنامه ریزی برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان با استفاده از ظرفیت برخی ادارات متولی و شهرداری‌های ۹ گانه شهرستان را خواستار شد و افزود: ضرورت دارد مردم را در امور مشارکت بدهیم و از ظرفیت آنها در جهت پیشبرد اهداف استفاده نماییم.

🌲در این جلسه که باحضور همه اعضای قرارگاه و ادارات و ارگانهای شهرستان برگزار شد برخی اعضاء گزارش هایی درخصوص فعالیت های صورت گرفته در زمینه جمعیت و فرزند آوری، نماز،عفاف و حجاب، مسائل فرهنگی و مسائل اجتماعی شهرستان برای حاضران ارائه نمودند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای آرد و نان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنجان و دیگر اعضاء برگزار شد.    

۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت هفته کرامت ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به دیدار مادر شهید جمشید سلیمیان که در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر به فیض شهادت نائل آمده بود رفت . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در دیدار با مادر و […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت  گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات به همت فرمانداری لنجان مراسم تجلیل از مدیران روابط عمومی  دستگاههای اجرایی و ادارات شهرستان لنجان  برگزار شد. مجید شمس مدیر کل روابط عمومی استانداری استان اصفهان که بعنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت در سخنان کوتاهی حضور مسئولین […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنجان با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دیگر اعضا در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این جلسه در خصوص بررسی و برنامه ریزی اجرای دستورالعمل سند ملی روایت […]

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *