دومین جلسه از سلسله حضور میدانی و ملاقات چهره به چهره حمیدرضامحمدی فشارکی فرماندار لنجان در باغبادران

دومین جلسه از سلسله حضور میدانی و ملاقات چهره به چهره حمیدرضامحمدی فشارکی فرماندار لنجان در باغبادران دومین جلسه از سلسله حضور میدانی و ملاقات چهره به چهره حمیدرضامحمدی فشارکی فرماندار لنجان با هدف “لنجان در مسیر توسعه و پیشرفت” به منظور رسیدگی به درخواست ها، مسائل و مشکلات شهروندان در مصلی باغبادران، برگزار شد. […]

دومین جلسه از سلسله حضور میدانی و ملاقات چهره به چهره حمیدرضامحمدی فشارکی فرماندار لنجان در باغبادران

دومین جلسه از سلسله حضور میدانی و ملاقات چهره به چهره حمیدرضامحمدی فشارکی فرماندار لنجان با هدف “لنجان در مسیر توسعه و پیشرفت” به منظور رسیدگی به درخواست ها، مسائل و مشکلات شهروندان در مصلی باغبادران، برگزار شد.

این جلسه در راستای تسهیل امور و رفع مشکلات و معضلات شهروندان در قالب میز خدمت به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان ادارات خدمات رسان شهرستان و روسای ادارات باغبادران تشکیل شد.

فرماندار لنجان و هیات همراه، در بدو ورود به باغبادران به اتفاق امام جمعه باغبادران و جمعی از مسئولین بخش و شهر باغبادران

در محل گلزار شهداء حضور بهم رسانده و با قرائت فاتحه و عطرافشانی به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

در این حضور میدانی، تعدادی از پروژه های ورزشی توسط فرماندار و هیات همراه مورد بازدید قرار گرفته و نسبت به تکمیل باشگاه های نیمه کاره، رفع موانع صدور مجوز ها ی لازم و راهکار های آن بحث و تبادل نظر شد.

بخش دوم بازدید از مراکز نیمه مزاحم شهر باغبهادران بود که هماهنگی های لازم برای تسهیل واگذاری بین ادارات محیط زیست و آبفا و راه و شهرسازی و شهرداری باغبهادران انجام شد.

فرماندار در سومین مرحله از بازدید میدانی با حضور در محل ساخت و سازهای طرح اقدام مسکن ملی از روند اجرایی و پیشرفت این پروژه بزرگ در شهر باغبهادران؛ درخصوص بحث تامین آب شرب و دفع فاضلاب این منازل در آینده به ارگان های ذی ربط دستورات لازم را صادر کرد.

در آخرین قسمت از این حضور میدانی؛ برای محور کنار گذر باغبادران – چم ها؛ هماهنگی و تسریع در انجام این پروژه قدیمی تمهیداتی صورت گرفت.

و سپس درمسجد مصلی باغبادران ضمن ایجاد میزخدمت به مشکلات و معضلات شهروندان توسط مدیران دستگاه های خدمات رسان رسیدگی شد.

دیدار با خانواده معزز شهداء و جانبازان و اسرای جنگ تحمیلی از دیگر برنامه های فرماندار بود که در پس از برقرار شدن میز خدمت در فرصتی مقتضی انجام شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان حضور کم نظیر و پر شور مردم با بصیرت در پای صندوق‌های رای آن هم در یکی از سردترین روزهای سال ۱۴۰۲ و افزایش میزان مشارکت با ۳۷/۲۹ درصد شهروندان شهرستان لنجان برگ زرین دیگری را در افتخارات خطه طلایی ایران رقم زد .   برای مشخص شدن […]

۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آخرین جلسه هماهنگی هیات بازرسی انتخابات شهرستان لنجان با حضور لطیفی بازرس ویژه هیات بازرسی انتخابات استان اصفهان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی انتخابات لنجان سربازرسان شهرستان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد، فرآیند اخذ رای درتمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸/۰۰ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ماه آغاز می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور متن این اطلاعیه به شرح زیر است:   بسمه تعالی  به آگاهی ملت شریف ایران اسلامی می رساند، […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات وزارت کشور دراطلاعیه شماره ۱۷ اعلام کرد، زمان تبلیغات نامزدان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ساعت هشت صبح فردا (پنجشنبه ) به پایان می رسد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، ستاد انتخابات کشور روز چهارشنبه (نهم اسفند ماه) اطلاعیه شماره ۱۷ را به […]

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =