فرماندار لنجان گفت، برای حل مشکلات مربوط به روشنایی آزادراه ذوب آهن آمادگی کامل داریم.

 یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ فرماندار لنجان گفت: برای حل مشکلات مربوط به روشنایی آزادراه ذوب آهن آمادگی کامل داریم. حمیدرضا محمدی امروز در گفتگوی تلفنی با رادیو اصفهان درباره معضلات آزادراه ذوب آهن اظهار کرد: مشکل این آزادراه و این جاده مواصلاتی مشکل شهرستان و به عبارتی مشکل استان است. وی عنوان کرد: به‌ دفعات […]

 یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

فرماندار لنجان گفت: برای حل مشکلات مربوط به روشنایی آزادراه ذوب آهن آمادگی کامل داریم.

حمیدرضا محمدی امروز در گفتگوی تلفنی با رادیو اصفهان درباره معضلات آزادراه ذوب آهن اظهار کرد: مشکل این آزادراه و این جاده مواصلاتی مشکل شهرستان و به عبارتی مشکل استان است.

وی عنوان کرد: به‌ دفعات در جلسات و شورای ترافیک شهرستان لنجان موضوع مشکلات این جاده مواصلاتی مطرح شد که در نهایت در آذرماه سال ۹۸ در شورای ترافیک استان این موضوع مطرح می‌شود.

فرماندار لنجان تصریح کرد: در خصوص تامین روشنایی حد فاصل فولادشهر تا ورودی ذوب‌آهن در نهایت مصوبه به این صورت میشود که شهرداری فولادشهر، شرکت عمران، شرکت سهامی ذوب‌آهن، اداره‌کل راهداری استان و همچنین اداره برق هزینه مورد نیاز را مشخص کنند تا برآورد هزینه ای صورت گیرد و به عبارتی قدرالسهم همه دستگاه‌ها تعیین شود.

محمدی متذکر شد: در همان سال ۹۸ این‌قدرالسهم مشخص می‌شود ولی کماکان اداره برق اعلام میکند که این موضوع جزء تعهدات اداره راه و شهرسازی استان است و در حیطه تعهداتش نیست.

وی یادآور شد: بار دیگر شاهد آن هستیم که در تاریخ ۱۱ خردادماه و همچنین بهمن ماه ۱۴۰۰ مصوبه در شورای ترافیک استان مطرح می‌شود. در حال حاضر نیز از دغدغه‌ها و نگرانی‌های همه مردم شهرستان لنجان است.

فرماندار لنجان همچنین با بیان آنکه وعده حل مشکلات آزادراه ذوب آهن به تیر ماه سال ۹۸ بازمیگردد خاطرنشان کرد: به طور قطع انتظار داریم با توجه به اینکه این موضوع هم در شورای ترافیک شهرستان و هم استان مطرح‌شده است باید به جمع‌بندی برسد و برآورد مالی که در سال ۹۸ انجام‌شده مجدد باید به‌روزرسانی شود و قدرالسهم دستگاه‌ها مشخص شود.

محمدی با اشاره به اینکه مدیریت این موضوع بر عهده اداره کل راهداری استان اصفهان است افزود: تقاضایی که داریم این است که اداره‌کل راهداری همچنان بر اساس مصوبه محور کار قرار گیرد و برآورد مالی جدید و به‌روزی را مشخص کند و ما نیز تمامی دستگاه‌هایی که در جغرافیای شهرستان لنجان هستند را به میدان خواهیم آورد تا بتوانیم این دغدغه مردم را حل کنیم.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر تمهیدات مورد نیاز برای جلوگیری از سرقت کابل ها در آزاد راه ذوب آهن متذکر شد: طرحی که قرار است برای اجرای شبکه روشنایی آماده شود باید به طور قطع دارای پیوست امنیتی باشد و همه مؤظف هستند که به آن عمل کنند.

محمدی ادامه داد: اگر اراده‌ای برای اجرای این طرح مشاهده شود ما نیز تمام‌قد با توجه به اینکه این موضوع از اولویت های شهرستان است و تردد سنگینی در این جاده صورت می‌گیرد به طور قطع در وسط میدان خواهیم بود.

در ادامه ی این گفتگوی تلفنی، علی اکبری رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری استان اصفهان نیز وعده داد در ۴ الی۶ ماهه آینده مشکلات مربوط به این آزادراه برطرف خواهد شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ا یران» اقدام کنند.   به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه به شرح زیر است:  به آگاهی نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه نیمه شعبان مراسم جشن سالروز ولادت با سعادت حضرت حجت ابن الحسن (عج) و افتتاح دفتر امام جمعه شهر چرمهین با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، ائمه جمعه ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی بخش باغبهادران و مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در این اطلاعیه آمده است: ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی و تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، در اجرای ماده (۷۰) قانون انتخابات […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سراسر کشور وبینار اعضای هیات بازرسی با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی شهرستان لنجان و سربازرسان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *