حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان گفت، ایجاد اشتغال برای ۸ هزار نفر در لنجان با فعال شدن هزار و ۶۰۰ واحد نیمه‌فعال

  حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان گفت، ایجاد اشتغال برای ۸ هزار نفر در لنجان با فعال شدن هزار و ۶۰۰ واحد نیمه‌فعال فرماندار لنجان گفت: دستگاه‌ها باید برای ایجاد یک نهضت اشتغال با هم همکاری کنند، ۱۶۰۰ واحد نیمه‌فعال داریم که اگر هر کدام از آن‌ها برای ۵ نفر اشتغال‌زایی کنند، برای ۸ هزار […]

 

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان گفت، ایجاد اشتغال برای ۸ هزار نفر در لنجان با فعال شدن هزار و ۶۰۰ واحد نیمه‌فعال

فرماندار لنجان گفت: دستگاه‌ها باید برای ایجاد یک نهضت اشتغال با هم همکاری کنند، ۱۶۰۰ واحد نیمه‌فعال داریم که اگر هر کدام از آن‌ها برای ۵ نفر اشتغال‌زایی کنند، برای ۸ هزار نفر شغل ایجاد خواد شد.

حمیدرضا محمدی، فرماندار شهرستان لنجان در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: وظیفه اصلی و اساسی ما امروز تحکیم انقلاب اسلامی است؛ ما هنوز یاد نگرفته‌ایم و هنرش را نداریم که هر کاری که انجام می‌دهیم را به پای انقلاب بنویسیم؛ در اصل هر کاری که امروز ما داریم انجام می‌دهیم باید به پای انقلاب نوشته شود و باید بگوییم که این هنر انقلاب است.
وی با بیان اینکه باید از سوی مسؤولان به مردم گزارش کار داده شود، عنوان کرد: اصحاب رسانه‌ای که امروز به‌ طور رسمی و قانونی فعالیت می‌کنند، آماده این کار هستند و فقط کافی است با آن‌ها تماس بگیرید و دعوتشان کنید و اقدامات خودتان را بیان کنید، مردم می‌بینند، می‌خوانند و متوجه و دلگرم می‌شوند.
محمدی متذکر شد: ۲ حوزه اساسی را در بین مردم از دست داده‌ایم، یکی امید و دیگری اطمینان؛ مردم اگر متوجه شوند که گوش شنوایی و عزم خوبی برای حل مشکلات وجود دارد، حتی اگر آن مشکل حل نشود، با شما همراهی می‌کنند.
فرماندار لنجان تصریح کرد: وقتی‌ که مقام معظم رهبری از دولت مردمی سخن می‌گویند، این دولت فاکتورهایی دارد؛ یکی از آن‌ها این است که حرف مردم را بشنویم، دومین نکته این‌ است که با مردم بدون واسطه ارتباط برقرار کنیم و نکته بعدی هم آن است که اگر اشتباهی کردیم برویم و از مردم عذرخواهی کنیم.
وی با اشاره به آنکه مسؤولان شهرستانی، فرمانداری را نسبت‌ به موضوعاتی که در شهرستان توسط خودشان حل‌شدنی نیست، حساس کنند، یادآور شد:دستگاه‌ها باید برای ایجاد یک نهضت اشتغال با هم همکاری کنند، ۱۶۰۰ واحد نیمه‌فعال داریم که اگر هر کدام از آن‌ها برای ۵ نفر اشتغال‌زایی کنند، برای ۸ هزار نفر شغل ایجاد خواد شد.
محمدی ادامه داد: سهم استان اصفهان برای اشتغال در سال ۱۴۰۱، ۸۰ هزار شغل است؛ برویم و ببینیم سرمایه‌گذار در شهرستان لنجان چه می‌گوید، این همه زمین در شهرستان لنجان وجود دارد و کسی جرأت ندارد سرمایه‌گذاری کند و آن‌ها هم که هستند می‌خواهند پرونده‌هایشان را بردارند و بروند.
فرماندار لنجان خاطرنشان کرد: مدیران شهرستان باید همراه شوند و هیچ چاره‌ای هم وجود ندارد؛ باید در این مسیری که قرار گرفته‌ایم حرکت کنیم و این مسیر هم مسیر خدمت است؛ ما امروز باید بنا را بر این قرار دهیم که کارهایی را که انجام می‌دهیم چقدر فاصله ما را تا آن جامعه اسلامی که مقام معظم رهبری گام‌ به‌ گام آن را تعریف کرده‌اند، کم می‌کند و چقدر فاصله ما را با آن تحقق تمدن نوین اسلامی کاهش می‌دهد.
وی در پایان با بیان آنکه فرمانداری لنجان به دنبال طرح‌های خلاقانه مدیران شهرستانی برای پاسخگویی به مردم است تصریح کرد: امروز نظام احتیاج دارد که مدیرش به مردم گزارش دهد، مدیر، خودش را برای مردم نمایان کند و عملکردش را گزارش دهد که اگر این کار را نکند، ضدانقلاب می‌آید و داده‌های غلط ارائه می‌دهد.

 

 

🔸 روابط عمومی فرمانداری لنجان

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *