دیدار صمیمانه ی نوجوانان حلقه صالحین پایگاه بسیج فاضله ورنامخواست با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان

    دیدار صمیمانه ی نوجوانان حلقه صالحین پایگاه بسیج فاضله ورنامخواست با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان فرماندار شهرستان در نشست صمیمی با نوجوانان بسیجی حلقه صالحین ( دختر و پسر دبستانی و راهنمایی ) محله مسجد شهید اصغر کرباسیان پایگاه بسیج فاضله شهر ورنامخواست؛ ابتدا با اشاره به نقش بسیج در جامعه گفت،بسیج […]

 

 

دیدار صمیمانه ی نوجوانان حلقه صالحین پایگاه بسیج فاضله ورنامخواست با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان

فرماندار شهرستان در نشست صمیمی با نوجوانان بسیجی حلقه صالحین ( دختر و پسر دبستانی و راهنمایی ) محله مسجد شهید اصغر کرباسیان پایگاه بسیج فاضله شهر ورنامخواست؛ ابتدا با اشاره به نقش بسیج در جامعه گفت،بسیج یک فضای نمونه انسان سازی است و نوجوانان وارد شده به این مجموعه روحیه معنوی، انقلابی و مسئولیت پذیری را مشق کرده و با پایبندی که به مردم و کشور دارند، انگیزه کمک کردن به دیگران را پیدا می کنند، از نمونه های بارز آن کمک های مردمی به خانواده های نیازمند است.

نماینده عالی دولت اینکه با اشاره به اهمیت نقش زنان در جامعه به عنوان نیمی از جمعیت موثر کشور گفت، زن خانه دار امروزی ما حتی با وجود کرونا در منزل احساس مسئولیت کرده با هنر خیاطی که داشت شروع به دوخت ماسک پارچه ای کرده و بین مردم توزیع می کرد که نشان از روحیه بسیجی در جامعه است.

محمدی فشارکی در ادامه افزود، نوجوان دختر و پسر وقتی وارد مجموعه بسیج می شود با احساس مسئولیتی که در قبال مردم، جامعه و کشور بدست می آورد بایست زمینه ساز ظهور قائم آل محمد(ص) بوده و تلاش کند از سربازان آقا امام زمان(عج) باشد.

رئیس شورای تامین شهرستان لنجان با اشاره به بحث امنیت در کشور گفت؛ کشور ایران نسبت به تمام کشورهای دیگر در امنیت و آرامش خاص است و دشمن از روش ها و مسیرهای مختلف استفاده می کند تا این امنیت را از بین ببرد، ولی وقتی باهم بودن و روحیه بسیجی را در بین مردم ببیند تمام نقشه های دشمن از بین می رود.

فرماندار با یادآوری رشادت های سردار دلها سلیمانی گفت، ایشان با تربیت مدافعان حرم باعث شد یک امنیت خاصی در سوریه و منطقه خاورمیانه برقرار شود.

فرماندار در ادامه نشست با پاسخ به سوالات نوجوانان در موضوعات مختلف؛ بحث ورود مردم کشور افغانستان به ایران را تشریح کرد و گفت، افرادی که با مجوز وارد کشور می شوند یا ارتباط نسبی و یا کاری دارند که نبایست کاری به آن ها داشته باشیم؛ اما چنانچه بدون مجوز وارد شده باشند ما میتوانیم این نمونه ها را با نیروی انتظامی مطرح کنیم.
وی افزود برخی جاها دیده شده بعضی از سودجویان و دلالان از موضوع اتباع خارجی سوء استفاده کرده که باید از این موارد هم جلوگیری شود به عنوان نمونه تحمیل خانه اجاره ای با هزینه سنگین و مواردی مثل واگذار کردن کارهای طاقت فرسا با دستمزدهای کم به آنان؛ فرصت اشتغال برای جوان ما، از بین می رود.

محمدی فرماندار لنجان در پاسخ به سوالی بابت تهیه زمین چمن فوتبال در شهر ورنامخواست گفت، این مورد را نماینده مردم شریف لنجان در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهد کرد.

جلسه با تقدیر و تشکر فرماندار از همه عوامل بابت برنامه دیدار و دریافت یادبودی از نوجوانان پایگاه بسیج فاضله و گرفتن عکس یادگاری با آنان در فضایی مملو از صمیمت خاتمه یافت.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در جمع نخبگان شهرستان لنجان حضور یافت و در یک نشست صمیمی با فعالان عرصه های سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و موثرین شهرستان دیدار و گفتگو کرد. سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سخنان کوتاهی در جمع نخبگان شهرستان لنجان گفت: دنیای غرب […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پل تقاطع غیر همسطح چرمهین _ زمان آباد در محور سنگین مواصلاتی اصفهان _ شهرکرد_ خوزستان  پس از چندین سال توقف به بهره برداری رسید. همچنین در این سفر کلنگ عملیات اجرایی طرح های مشارکتی ۱۲ هکتاری و ۳۰ هکتاری نهضت ملی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان ، کلنگ احداث طرح ملی مسکن در شهر باغبادران به زمین زده شد. در جریان هجدهمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان که به شهرستان لنجان رقم خورد، پروژه عملیات آماده‌سازی اراضی نهضت ملی مسکن شهر باغبادران، ایستگاه تمام خودکار هواشناسی شهر باغبادران […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سفر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به بخش فولادشهر ۳۷ پروژه عمرانی ، فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی شهرداری با اعتباری افزون بر ۱/۸۳۶/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به بهره برداری رسید. از پروژه هایی که مورد بازدید استاندار اصفهان قرار گرفت میتوان به موارد زیر اشاره کرد: ۱. نردبان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *