دهیاران حلقه ارتباط مردم با مسئولان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان گردهمایی و نشست تبیینی و مشورتی دهیاران شهرستان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار ، معاونین ، بخشداران ، دهیاران روستاهای بخش مرکزی و بخش باغبهادران برگزار شد . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه این جلسه پس از پایان سفرهای میدانی به روستاهای شهرستان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان گردهمایی و نشست تبیینی و مشورتی دهیاران شهرستان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار ، معاونین ، بخشداران ، دهیاران روستاهای بخش مرکزی و بخش باغبهادران برگزار شد .

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه این جلسه پس از پایان سفرهای میدانی به روستاهای شهرستان و به منظور تبادل نظر با دهیاران جهت بررسی مسائل و مشکلات مردم روستاها و ارائه راهکار در راستای رفع مشکلات روستاییان برگزار گردیده است ، گفت : نگاه دولت سیزدهم برای عمران و توسعه و آبادانی روستاها به دهیاران است که باید با نیازسنجی زمینه لازم برای رفع مشکلات روستاها را با همفکری خود مردم بوجود آورند .

فرماندار لنجان ، دهیاران را حاصل انتخاب منتخبین مردم در شوراهای اسلامی روستاها برشمرد و دهیاری و شوراها را نماد واگذاری امور به مردم دانست و گفت : دهیاران با ایجاد اعتماد متقابل و تعامل با مردم  و افزایش روحیه همکاری و مشارکت پذیری در آنان بعنوان حلقه ارتباط مردم با مسئولان و بازوان دستگاه‌های اجرایی باید برای عمران و آبادانی در روستاها تلاش مضاعفی داشته باشند و زمینه خدمات رسانی هرچه بیشتر به روستاییان را فراهم آورند.

محمدی فشارکی با اعلام حمایت از تولید ثروت در روستاها و افزایش توسعه و کیفیت زندگی روستایی افزود : دهیاران نقش مهمی در شکوفایی ظرفیت‌های روستایی ایفا می کنند که باید تمامی امور روستا از جمله خدمات و تسهیلات عمومی، توسعه اجتماعی و فرهنگی و کشاورزی و امور زیربنایی را به طور کارشناسی پیگیری کرده و با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز، تخریب، تصرف و تغییرکاربری‌های غیرمجاز در حریم جاده و رودخانه نیز برخورد نمایند .

فرماندار لنجان با یادآوری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری، تصریح کرد: دهیاران باید زمینه برگزاری انتخاباتی سالم در روستاها را فراهم نمایند و این جز با خدمت صادقانه به مردم و افزایش سرمایه اجتماعی میسر نخواهد شد .

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان آخرین جلسه هماهنگی هیات بازرسی انتخابات شهرستان لنجان با حضور لطیفی بازرس ویژه هیات بازرسی انتخابات استان اصفهان ، محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی انتخابات لنجان سربازرسان شهرستان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور لحظاتی قبل با انتشار اطلاعیه شماره ۱۸ اعلام کرد، فرآیند اخذ رای درتمامی شعب سراسر کشور ساعت ۸/۰۰ صبح روز جمعه ۱۱ اسفند ماه آغاز می شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور متن این اطلاعیه به شرح زیر است:   بسمه تعالی  به آگاهی ملت شریف ایران اسلامی می رساند، […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات وزارت کشور دراطلاعیه شماره ۱۷ اعلام کرد، زمان تبلیغات نامزدان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ساعت هشت صبح فردا (پنجشنبه ) به پایان می رسد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، ستاد انتخابات کشور روز چهارشنبه (نهم اسفند ماه) اطلاعیه شماره ۱۷ را به […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ١۶، چگونگی فعالیت جبهه های سیاسی را در تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه شماره ١۶ به شرح زیر است: به آگاهی ملت شریف ایران و نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند: در […]

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 15 =