محمدی فشارکی فرماندار لنجان در بازدید از توانبخشی شهید مدنی زرین شهر در توصیه به مددکاران این مرکز گفت، کسانی که به این امر اشتغال دارند باید قدر این فرصت ها را  بدانند

محمدی فشارکی فرماندار لنجان در بازدید از توانبخشی شهید مدنی زرین شهر در توصیه به مددکاران این مرکز گفت، کسانی که به این امر اشتغال دارند باید قدر این فرصت ها را  بدانند. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در بازدید از موسسه خیریه توانبخشی معلولان شهید مدنی زرین شهر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن […]

محمدی فشارکی فرماندار لنجان در بازدید از توانبخشی شهید مدنی زرین شهر در توصیه به مددکاران این مرکز گفت، کسانی که به این امر اشتغال دارند باید قدر این فرصت ها را  بدانند.

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در بازدید از موسسه خیریه توانبخشی معلولان شهید مدنی زرین شهر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز از تلاش پرسنل این مرکز قدردانی کرد و گفت: معلولان‌ به نگاه صادقانه مردم و مسئولان نیاز دارند بنابراین تامین منابع مالی مورد نیاز برای تجهیز و افزایش کیفیت خدمات این مرکز باید در دستور کار مسئولان مربوطه قرار گیرد.
در ادامه این بازدید که مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و سرهنگ نیکبخت فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز حضور داشتند، نماینده عالی دولت در لنجان خطاب به مددکاران این مرکز گفت: خدمات مهربانانه شما به مددجویان جزء در پیشگاه خداوند متعال قابل جبران نیست.
محمدی فشارکی خدمت به مددجویان را توفیق خداوند دانست و افزود، کسانی که به این امر اشتغال دارند باید قدر این فرصت ها را  بدانند.
فرماندار در ادامه افزود، این مؤسسه خیریه تعداد قابل توجهی از مددجویانی را که دارای معلولیت‌های جسمی هستند به صورت شبانه‌ روزی تحت مراقبت قرار داده و روزانه نیز مددجویان متعددی به صورت نیمه وقت در این مجموعه خدمات دریافت می‌کنند.
حمیدرضا محمدی فشارکی بر تداوم حمایت های مستمر ذوب آهن اصفهان در راستای مسئولیت های اجتماعی آن شرکت و تامین بخشی از هزینه‌های توانبخشی معلولین تاکید کرده و گفت نباید از پشتوانه خیرین و کمک‌های مردمی غافل شویم.
فرماندار عنوان کرد: مددجویان از خدمات خوبی در این مرکز برخوردار هستند که بهتر است مشکلات آن‌ها به شکل کامل مرتفع شود و باید به شکرانه سلامت خود و فرزندانمان در طول سال به فکر مددجویان باشیم و با برنامه ریزی صحیح به درآمدزایی پایدار و تامین بخشی از هزینه‌های این مراکز کمک نماییم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *