حمیدرضا محمدی فشارکی در آیین آغاز به کار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی باغبادران

  حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد سفر لنجان طی چند روز اخیر در بازدید از ایستگاه های استقبال نوروزی شهرستان پیگیری ها و هماهنگی های به عمل آمده در خصوص آمادگی عوامل خدماتی، بهداشتی، امدادی، امنیتی بازرسی، اسکان مسافران و… ستاد سفر نوروزی لنجان را مورد بازبینی و بررسی قرار داد. فرماندار شهرستان […]

 

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد سفر لنجان طی چند روز اخیر در بازدید از ایستگاه های استقبال نوروزی شهرستان پیگیری ها و هماهنگی های به عمل آمده در خصوص آمادگی عوامل خدماتی، بهداشتی، امدادی، امنیتی بازرسی، اسکان مسافران و… ستاد سفر نوروزی لنجان را مورد بازبینی و بررسی قرار داد.

فرماندار شهرستان لنجان گفت: با توجه به اهمیت موضوع پس از انجام پیگیری‌های لازم و با نگاه ویژه فرماندهی نیروی انتظامی استان و شهرستان امروز به یکی از مطالبات به حق شهروندان جامه عمل پوشانده شد و برای نخستین بار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در این شهر ساحلی باغبهادران افتتاح شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی در آیین آغاز به کار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر باغبادران اظهار کرد: استقرار پلیس راهور در بخش باغبهادران به عنوان یکی از نیازها و مطالبات شهروندان این بخش به شمار می آمد چراکه با حضور گردشگران در ایام تعطیل شاهد بروز گره ترافیکی سنگین در شهر باغبادران بودیم و از سوی دیگر در مواقع بروز حواث ترافیکی شهروندان برای پیگیری مطالبات مجبور به مراجعه به مرکز شهرستان بودند.

فرماندار لنجان با بیان اینکه دسترسی آسان شهروندان به خدمات نیازمند برنامه ریزی های لازم از سوی مسئولان است، افزود: با توجه به اهمیت موضوع پس از انجام پیگیری‌های لازم و با نگاه ویژه فرماندهی نیروی انتظامی استان و شهرستان امروز به یکی از مطالبات به حق شهروندان جامه عمل پوشانده شد و برای نخستین بار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در این شهر ساحلی افتتاح شد.

فرماندار شهرستان لنجان تصریح کرد: انتظار می رود مسئولان شهرستان لنجان با سرلوحه قراردادن منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۱ با تلاشی مظاعف، مستمر و وقت گذاری بیش از پیش در مسیر پاسخگویی به مطالبات شهروندان حرکت کنند تا بتوانیم مشکلات و چالش‌های پیش رو را یکی پس از دیگیری مرتفع کنیم.
وی ادامه داد: با اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان لنجان، امنیت و کاهش خطر پذیری که از معیارهای توسعه‌یافتگی است در این شهرستان ارتقاء یافته و انتظار می رود این مسیر سیر صعودی به خود بگیرد تا شاهد رفع خطر از نقاط حادثه خیز در شهرهای ۹ گانه این شهرستان باشیم.

نماینده عالی دولت در لنجان عنوان کرد: ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث از جمله مباحثی است که نیاز به طراحی و برنامه‌ریزی دارد و تلاش در راستای تامین، حفظ و ارتقاء ایمنی شهروندان رسالتی بزرگ و ارزشمند است که به عهده مدیران شهری قرار گرفته است.

رئیس ستاد سفر لنجان راه‌اندازی پایش تصویری در شهرهای شهرستان لنجان را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: با راه اندازی پایش تصویری، دوربین‌های نصب شده نه تنها برای کنترل تخلفات از نیروی فیزیکی کمتری استفاده خواهد شد بلکه افزایش انضباط ترافیکی شهری را رقم خواهد زد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در جمع نخبگان شهرستان لنجان حضور یافت و در یک نشست صمیمی با فعالان عرصه های سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و موثرین شهرستان دیدار و گفتگو کرد. سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سخنان کوتاهی در جمع نخبگان شهرستان لنجان گفت: دنیای غرب […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان پل تقاطع غیر همسطح چرمهین _ زمان آباد در محور سنگین مواصلاتی اصفهان _ شهرکرد_ خوزستان  پس از چندین سال توقف به بهره برداری رسید. همچنین در این سفر کلنگ عملیات اجرایی طرح های مشارکتی ۱۲ هکتاری و ۳۰ هکتاری نهضت ملی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان ، کلنگ احداث طرح ملی مسکن در شهر باغبادران به زمین زده شد. در جریان هجدهمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان که به شهرستان لنجان رقم خورد، پروژه عملیات آماده‌سازی اراضی نهضت ملی مسکن شهر باغبادران، ایستگاه تمام خودکار هواشناسی شهر باغبادران […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سفر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به بخش فولادشهر ۳۷ پروژه عمرانی ، فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی شهرداری با اعتباری افزون بر ۱/۸۳۶/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به بهره برداری رسید. از پروژه هایی که مورد بازدید استاندار اصفهان قرار گرفت میتوان به موارد زیر اشاره کرد: ۱. نردبان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *