حمیدرضا محمدی فشارکی در آیین آغاز به کار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی باغبادران

  حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد سفر لنجان طی چند روز اخیر در بازدید از ایستگاه های استقبال نوروزی شهرستان پیگیری ها و هماهنگی های به عمل آمده در خصوص آمادگی عوامل خدماتی، بهداشتی، امدادی، امنیتی بازرسی، اسکان مسافران و… ستاد سفر نوروزی لنجان را مورد بازبینی و بررسی قرار داد. فرماندار شهرستان […]

 

حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و رئیس ستاد سفر لنجان طی چند روز اخیر در بازدید از ایستگاه های استقبال نوروزی شهرستان پیگیری ها و هماهنگی های به عمل آمده در خصوص آمادگی عوامل خدماتی، بهداشتی، امدادی، امنیتی بازرسی، اسکان مسافران و… ستاد سفر نوروزی لنجان را مورد بازبینی و بررسی قرار داد.

فرماندار شهرستان لنجان گفت: با توجه به اهمیت موضوع پس از انجام پیگیری‌های لازم و با نگاه ویژه فرماندهی نیروی انتظامی استان و شهرستان امروز به یکی از مطالبات به حق شهروندان جامه عمل پوشانده شد و برای نخستین بار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در این شهر ساحلی باغبهادران افتتاح شد.

حمیدرضا محمدی فشارکی در آیین آغاز به کار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر باغبادران اظهار کرد: استقرار پلیس راهور در بخش باغبهادران به عنوان یکی از نیازها و مطالبات شهروندان این بخش به شمار می آمد چراکه با حضور گردشگران در ایام تعطیل شاهد بروز گره ترافیکی سنگین در شهر باغبادران بودیم و از سوی دیگر در مواقع بروز حواث ترافیکی شهروندان برای پیگیری مطالبات مجبور به مراجعه به مرکز شهرستان بودند.

فرماندار لنجان با بیان اینکه دسترسی آسان شهروندان به خدمات نیازمند برنامه ریزی های لازم از سوی مسئولان است، افزود: با توجه به اهمیت موضوع پس از انجام پیگیری‌های لازم و با نگاه ویژه فرماندهی نیروی انتظامی استان و شهرستان امروز به یکی از مطالبات به حق شهروندان جامه عمل پوشانده شد و برای نخستین بار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در این شهر ساحلی افتتاح شد.

فرماندار شهرستان لنجان تصریح کرد: انتظار می رود مسئولان شهرستان لنجان با سرلوحه قراردادن منویات مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۱ با تلاشی مظاعف، مستمر و وقت گذاری بیش از پیش در مسیر پاسخگویی به مطالبات شهروندان حرکت کنند تا بتوانیم مشکلات و چالش‌های پیش رو را یکی پس از دیگیری مرتفع کنیم.
وی ادامه داد: با اجرای مصوبات شورای ترافیک شهرستان لنجان، امنیت و کاهش خطر پذیری که از معیارهای توسعه‌یافتگی است در این شهرستان ارتقاء یافته و انتظار می رود این مسیر سیر صعودی به خود بگیرد تا شاهد رفع خطر از نقاط حادثه خیز در شهرهای ۹ گانه این شهرستان باشیم.

نماینده عالی دولت در لنجان عنوان کرد: ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث از جمله مباحثی است که نیاز به طراحی و برنامه‌ریزی دارد و تلاش در راستای تامین، حفظ و ارتقاء ایمنی شهروندان رسالتی بزرگ و ارزشمند است که به عهده مدیران شهری قرار گرفته است.

رئیس ستاد سفر لنجان راه‌اندازی پایش تصویری در شهرهای شهرستان لنجان را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: با راه اندازی پایش تصویری، دوربین‌های نصب شده نه تنها برای کنترل تخلفات از نیروی فیزیکی کمتری استفاده خواهد شد بلکه افزایش انضباط ترافیکی شهری را رقم خواهد زد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و کمیته پیشگیری و مبارزه با مشروبات الکلی با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و دیگر اعضاء در فرمانداری لنجان برگزار شد . در این جلسه پیرامون گزارش فرماندهی انتظامی شهرستان و اداره بهزیستی لنجان در […]

۹ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه پیگیری مصوبات سفر استاندار به لنجان در حوزه ورزش و جوانان و بررسی راهکارهای موثر و مسئولیت های اجتماعی شرکت های صنعتی منطقه در مشارکت طرح های ورزشی شهرستان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، جمالی سرپرست اداره ورزش و […]

۹ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان دیدار صمیمی حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان باتفاق پریشانی فرماندهی انتظامی لنجان با سرتیپ دوم پاسدار حمید علینقیان‌پور فرمانده انتظامی استان اصفهان انجام شد. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه وجود امنیت یکی از مولفه های پیشرفت کشور است ، گفت : نیروی انتظامی […]

۹ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان باتفاق ایوبیان بخشدار باغبهادران و مهدی هاشمزاده رئیس بنیاد شهید لنجان با حضور در منزل شهید جاویدالاثر عبدالحسین صالحی مورکانی در روستای مورکان بخش باغبهادران پای صحبت همسر شهید نشست . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان […]

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *