حمیدرضا فشارکی محمدی گفت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام مهمترین اولویت شهرداری‌ها باشد

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود. حمیدرضا محمدی‌فشارکی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری زاینده‌رود اظهار کرد: تمام تلاش شهرداری‌های ۹گانه شهرستان لنجان بر حفظ و […]

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود.

حمیدرضا محمدی‌فشارکی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری زاینده‌رود اظهار کرد: تمام تلاش شهرداری‌های ۹گانه شهرستان لنجان بر حفظ و پاسداری از اعتماد شهروندان به عنوان سرمایه‌ای مهم معطوف شده است و در این راستا اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و توسعه خدمات عمومی می‌تواند سبب افزایش اعتماد شهروندان و تقویت مشارکت آنها شود.

وی افزود: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود و در این میان اتمام پروژه‌های خرد و کلان باید در کنار یکدیگر دیده شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان تصریح کرد: مدیریت شهری زاینده‌رود مرکب از افراد باتجربه، جوانان و فعال، خوش‌فکر و خلاق بوده و بهره‌برداری از ۵۰ میلیارد ریال پروژه در ماه‌های ابتدایی آغاز فعالیت شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره ششم بیان‌گر ترسیم آینده بهتری برای این شهر ساحلی است.

وی عنوان کرد: ایجاد شهری امیدبخش و امیدآفرین نیازمند افزایش مشارکت‌های مردمی است و خوشبختانه خیرین نیک‌اندیش به مشارکت در اجرای پروژه‌هایی که شهروندان نیازمند دریافت خدمات آن هستند توجه ویژه‌ای دارند و نمونه بارز آن مشارکت خیرین در اتمام پروژه بهشت فاطمه شهر زاینده‌رود است.

محمدی‌فشارکی اضافه کرد: بر اساس گزارش‌های ارائه شده آرامستان فعلی شهر زاینده‌رود پاسخگوی نیاز آینده شهر نبود، همچنین شهروندان این شهر برای غسل اموات مجبور بودند، فاصله چند کیلومتری را برای خاکسپاری فوت‌شدگان خود طی کنند و مجدداً بازگردند.

وی عنوان کرد: خوشبختانه با مشارکت شهرداری و خیرین نیک‌اندیش غسالخانه بهشت فاطمه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال که ۱۰ میلیارد ریال آن توسط خیران تأمین شده بود اجرا شد و به بهره‌برداری رسید.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان با بیان این‌که بضاعت دولت و شهرداری‌ها محدود بوده و ورود خیرین در اجرای پروژه‌های عمرانی بسیار ارزشمند است، گفت: شهرداری‌ها با تعریف پروژه‌هایی که مردم راحت‌تر با آنها ارتباط پیدا می‌کنند و خیرین برای مشارکت در اجرای آنها تمایل بیشتری دارند باید به‌گونه‌ای عمل کنند که زمینه ورود خیران به پروژه‌های شهری عام‌المنفعه آماده شود تا ثمره اجرای آن بیش از پیش شامل حال شهروندان شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بصورت وبینار با استانداری اصفهان برگزار شد. این جلسه با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، کمال نوری معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری لنجان برگزار شد. حمیدرضا محمدی فشارکی پس از […]

۷ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان به دعوت فرماندار لنجان ، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان لنجان آمد. این دیدار با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، محمدرضا برکت مسئول واحد طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علی تمنایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان […]

۷ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان دیدار مردمی فرماندار لنجان در روز دوشنبه چهارم شهریورماه برگزار شد. در این دیدار که دوشنبه هر هفته برگزار میشود تعدادی از شهروندان با حضور در دفتر فرماندار به بیان مشکلات خود پرداختند. حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان پس از شنیدن مشکلات شهروندان در خصوص پیگیری آن […]

۷ مهر ۱۴۰۱

صدای زنگ مهر در شهرستان لنجان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان، صبح امروز دوم مهر ماه، همزمان با سراسر کشور مراسم بازگشایی مدارس با حضور یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری لنجان، امام جمعه زرین شهر، بخشدار مرکزی، نماینده اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی […]

۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :