حمیدرضا فشارکی محمدی گفت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام مهمترین اولویت شهرداری‌ها باشد

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود. حمیدرضا محمدی‌فشارکی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری زاینده‌رود اظهار کرد: تمام تلاش شهرداری‌های ۹گانه شهرستان لنجان بر حفظ و […]

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود.

حمیدرضا محمدی‌فشارکی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری زاینده‌رود اظهار کرد: تمام تلاش شهرداری‌های ۹گانه شهرستان لنجان بر حفظ و پاسداری از اعتماد شهروندان به عنوان سرمایه‌ای مهم معطوف شده است و در این راستا اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و توسعه خدمات عمومی می‌تواند سبب افزایش اعتماد شهروندان و تقویت مشارکت آنها شود.

وی افزود: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود و در این میان اتمام پروژه‌های خرد و کلان باید در کنار یکدیگر دیده شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان تصریح کرد: مدیریت شهری زاینده‌رود مرکب از افراد باتجربه، جوانان و فعال، خوش‌فکر و خلاق بوده و بهره‌برداری از ۵۰ میلیارد ریال پروژه در ماه‌های ابتدایی آغاز فعالیت شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره ششم بیان‌گر ترسیم آینده بهتری برای این شهر ساحلی است.

وی عنوان کرد: ایجاد شهری امیدبخش و امیدآفرین نیازمند افزایش مشارکت‌های مردمی است و خوشبختانه خیرین نیک‌اندیش به مشارکت در اجرای پروژه‌هایی که شهروندان نیازمند دریافت خدمات آن هستند توجه ویژه‌ای دارند و نمونه بارز آن مشارکت خیرین در اتمام پروژه بهشت فاطمه شهر زاینده‌رود است.

محمدی‌فشارکی اضافه کرد: بر اساس گزارش‌های ارائه شده آرامستان فعلی شهر زاینده‌رود پاسخگوی نیاز آینده شهر نبود، همچنین شهروندان این شهر برای غسل اموات مجبور بودند، فاصله چند کیلومتری را برای خاکسپاری فوت‌شدگان خود طی کنند و مجدداً بازگردند.

وی عنوان کرد: خوشبختانه با مشارکت شهرداری و خیرین نیک‌اندیش غسالخانه بهشت فاطمه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال که ۱۰ میلیارد ریال آن توسط خیران تأمین شده بود اجرا شد و به بهره‌برداری رسید.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان با بیان این‌که بضاعت دولت و شهرداری‌ها محدود بوده و ورود خیرین در اجرای پروژه‌های عمرانی بسیار ارزشمند است، گفت: شهرداری‌ها با تعریف پروژه‌هایی که مردم راحت‌تر با آنها ارتباط پیدا می‌کنند و خیرین برای مشارکت در اجرای آنها تمایل بیشتری دارند باید به‌گونه‌ای عمل کنند که زمینه ورود خیران به پروژه‌های شهری عام‌المنفعه آماده شود تا ثمره اجرای آن بیش از پیش شامل حال شهروندان شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

*خدمات خیرخواهانه تشکلهای مردمی از برکت وجود انقلاب اسلامی است* 🎯به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همایش روز تشکل ها و سازمان های مردم نهاد با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان، حسین رجایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، باقریان امام جمعه زرین شهر و پوربافرانی شهر چمگردان ، مدیران و مسئولین […]

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

“مطالبه گری، پشتیبانی و راهکارها” ی جامعه روحانیت لنجان در ملاقات با فرماندار شهرستان مطرح شد جلسه جامعه روحانیت لنجان با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار لنجان با موضوع «مطالبه گری، پشتیبانی و راهکارها» چهارشنبه ۱۹ مرداد در محل حوزه علمیه زرین شهر برگزار شد. دبیر جامعه روحانیت ضمن تبریک انتصاب و پذیرش مسئولیت مهم فرمانداری، […]

۲۱ مرداد ۱۴۰۱

میز خدمت در روستای چم یوسفعلی، در ادامه سلسله ملاقات های چهره به چهره و حضور میدانی حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار و…   لنجان در مسیر توسعه و پیشرفت میز خدمت در روستای چم یوسفعلی، به روایت تصویر 🟥 در ادامه سلسله ملاقات های چهره به چهره و حضور میدانی فرماندار و نماینده مردم شریف […]

۲۰ مرداد ۱۴۰۱

لنجان در مسیر توسعه و پیشرفت بازدید از روستای چم یوسفعلی 🟥  در ادامه سلسله ملاقات های چهره به چهره و حضور میدانی فرماندار و نماینده مردم شریف شهرستان لنجان به همراه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با شهروندان به منظور تسهیل امور و رفع مشکلات و معضلات شهروندان، به شرح زیر اعلام و عملیاتی […]

۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :