حمیدرضا فشارکی محمدی گفت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام مهمترین اولویت شهرداری‌ها باشد

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود. حمیدرضا محمدی‌فشارکی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری زاینده‌رود اظهار کرد: تمام تلاش شهرداری‌های ۹گانه شهرستان لنجان بر حفظ و […]

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود.

حمیدرضا محمدی‌فشارکی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری زاینده‌رود اظهار کرد: تمام تلاش شهرداری‌های ۹گانه شهرستان لنجان بر حفظ و پاسداری از اعتماد شهروندان به عنوان سرمایه‌ای مهم معطوف شده است و در این راستا اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و توسعه خدمات عمومی می‌تواند سبب افزایش اعتماد شهروندان و تقویت مشارکت آنها شود.

وی افزود: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود و در این میان اتمام پروژه‌های خرد و کلان باید در کنار یکدیگر دیده شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان تصریح کرد: مدیریت شهری زاینده‌رود مرکب از افراد باتجربه، جوانان و فعال، خوش‌فکر و خلاق بوده و بهره‌برداری از ۵۰ میلیارد ریال پروژه در ماه‌های ابتدایی آغاز فعالیت شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره ششم بیان‌گر ترسیم آینده بهتری برای این شهر ساحلی است.

وی عنوان کرد: ایجاد شهری امیدبخش و امیدآفرین نیازمند افزایش مشارکت‌های مردمی است و خوشبختانه خیرین نیک‌اندیش به مشارکت در اجرای پروژه‌هایی که شهروندان نیازمند دریافت خدمات آن هستند توجه ویژه‌ای دارند و نمونه بارز آن مشارکت خیرین در اتمام پروژه بهشت فاطمه شهر زاینده‌رود است.

محمدی‌فشارکی اضافه کرد: بر اساس گزارش‌های ارائه شده آرامستان فعلی شهر زاینده‌رود پاسخگوی نیاز آینده شهر نبود، همچنین شهروندان این شهر برای غسل اموات مجبور بودند، فاصله چند کیلومتری را برای خاکسپاری فوت‌شدگان خود طی کنند و مجدداً بازگردند.

وی عنوان کرد: خوشبختانه با مشارکت شهرداری و خیرین نیک‌اندیش غسالخانه بهشت فاطمه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال که ۱۰ میلیارد ریال آن توسط خیران تأمین شده بود اجرا شد و به بهره‌برداری رسید.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان با بیان این‌که بضاعت دولت و شهرداری‌ها محدود بوده و ورود خیرین در اجرای پروژه‌های عمرانی بسیار ارزشمند است، گفت: شهرداری‌ها با تعریف پروژه‌هایی که مردم راحت‌تر با آنها ارتباط پیدا می‌کنند و خیرین برای مشارکت در اجرای آنها تمایل بیشتری دارند باید به‌گونه‌ای عمل کنند که زمینه ورود خیران به پروژه‌های شهری عام‌المنفعه آماده شود تا ثمره اجرای آن بیش از پیش شامل حال شهروندان شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ا یران» اقدام کنند.   به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه به شرح زیر است:  به آگاهی نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در آستانه نیمه شعبان مراسم جشن سالروز ولادت با سعادت حضرت حجت ابن الحسن (عج) و افتتاح دفتر امام جمعه شهر چرمهین با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، ائمه جمعه ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی بخش باغبهادران و مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در این اطلاعیه آمده است: ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی و تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، در اجرای ماده (۷۰) قانون انتخابات […]

۵ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان همزمان با سراسر کشور وبینار اعضای هیات بازرسی با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و رئیس هیات بازرسی شهرستان لنجان و سربازرسان در فرمانداری لنجان برگزار شد.    

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *