حمیدرضا فشارکی محمدی گفت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام مهمترین اولویت شهرداری‌ها باشد

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود. حمیدرضا محمدی‌فشارکی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری زاینده‌رود اظهار کرد: تمام تلاش شهرداری‌های ۹گانه شهرستان لنجان بر حفظ و […]

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود.

حمیدرضا محمدی‌فشارکی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری زاینده‌رود اظهار کرد: تمام تلاش شهرداری‌های ۹گانه شهرستان لنجان بر حفظ و پاسداری از اعتماد شهروندان به عنوان سرمایه‌ای مهم معطوف شده است و در این راستا اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و توسعه خدمات عمومی می‌تواند سبب افزایش اعتماد شهروندان و تقویت مشارکت آنها شود.

وی افزود: تعدادی از پروژه‌های شهرداری‌ها به شکل نیمه‌تمام از دوره گذشته باقی مانده است؛ از این‌رو انتظار می‌رود با نگاهی جهادی همه تلاش شوراها و شهرداری‌های شهرستان صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شود و در این میان اتمام پروژه‌های خرد و کلان باید در کنار یکدیگر دیده شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان تصریح کرد: مدیریت شهری زاینده‌رود مرکب از افراد باتجربه، جوانان و فعال، خوش‌فکر و خلاق بوده و بهره‌برداری از ۵۰ میلیارد ریال پروژه در ماه‌های ابتدایی آغاز فعالیت شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره ششم بیان‌گر ترسیم آینده بهتری برای این شهر ساحلی است.

وی عنوان کرد: ایجاد شهری امیدبخش و امیدآفرین نیازمند افزایش مشارکت‌های مردمی است و خوشبختانه خیرین نیک‌اندیش به مشارکت در اجرای پروژه‌هایی که شهروندان نیازمند دریافت خدمات آن هستند توجه ویژه‌ای دارند و نمونه بارز آن مشارکت خیرین در اتمام پروژه بهشت فاطمه شهر زاینده‌رود است.

محمدی‌فشارکی اضافه کرد: بر اساس گزارش‌های ارائه شده آرامستان فعلی شهر زاینده‌رود پاسخگوی نیاز آینده شهر نبود، همچنین شهروندان این شهر برای غسل اموات مجبور بودند، فاصله چند کیلومتری را برای خاکسپاری فوت‌شدگان خود طی کنند و مجدداً بازگردند.

وی عنوان کرد: خوشبختانه با مشارکت شهرداری و خیرین نیک‌اندیش غسالخانه بهشت فاطمه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال که ۱۰ میلیارد ریال آن توسط خیران تأمین شده بود اجرا شد و به بهره‌برداری رسید.

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان با بیان این‌که بضاعت دولت و شهرداری‌ها محدود بوده و ورود خیرین در اجرای پروژه‌های عمرانی بسیار ارزشمند است، گفت: شهرداری‌ها با تعریف پروژه‌هایی که مردم راحت‌تر با آنها ارتباط پیدا می‌کنند و خیرین برای مشارکت در اجرای آنها تمایل بیشتری دارند باید به‌گونه‌ای عمل کنند که زمینه ورود خیران به پروژه‌های شهری عام‌المنفعه آماده شود تا ثمره اجرای آن بیش از پیش شامل حال شهروندان شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه شورای آرد و نان با حضور محسن یونسی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لنجان و دیگر اعضاء برگزار شد.    

۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت هفته کرامت ، حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به دیدار مادر شهید جمشید سلیمیان که در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر به فیض شهادت نائل آمده بود رفت . حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در دیدار با مادر و […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان بمناسبت  گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات به همت فرمانداری لنجان مراسم تجلیل از مدیران روابط عمومی  دستگاههای اجرایی و ادارات شهرستان لنجان  برگزار شد. مجید شمس مدیر کل روابط عمومی استانداری استان اصفهان که بعنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت در سخنان کوتاهی حضور مسئولین […]

۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنجان با حضور کمال نوری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دیگر اعضا در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این جلسه در خصوص بررسی و برنامه ریزی اجرای دستورالعمل سند ملی روایت […]

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *