اولین نشست فصلی روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان روز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ در باغبهادران تشکیل شد.

اولین نشست فصلی روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان روز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ در باغبهادران تشکیل شد. این نشست که با حضور فرماندار شهرستان لنجان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، شورای معاونین اداره کل، روسای ادارات ستادی و ادارات شهرستان ها در مجموعه فرهنگی شهرداری باغ بهادران با […]

اولین نشست فصلی روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان روز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ در باغبهادران تشکیل شد.

این نشست که با حضور فرماندار شهرستان لنجان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، شورای معاونین اداره کل، روسای ادارات ستادی و ادارات شهرستان ها در مجموعه فرهنگی شهرداری باغ بهادران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تشکیل شد؛ هر یک از روسا به ارائه دیدگاه ها و مسائل خود پرداختند.

درادامه این نشست حجت الاسلام والمسلمین معتمدی مدیر کل ضمن تبیین نقشه راه  افق ۱۴۰۴ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با تاکید بر شاخص های عملکرد عمومی و اساسی، گفت کسب رتبه برتر استانی در کشور مرهون تلاش و کوشش همه همکاران در سطح استان می باشد.

در حاشیه این جلسه با برقراری ارتباط وبیناری با ” کار اندیش ” معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی در جریان مسائل و مشکلات شهرستان ها قرار گرفت.

در ادامه جلسه خدامراد صالحی فرماندار لنجان تلاش و فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر را مهم دانسته ابراز داشت، توسعه فرهنگی مقدم بر هر توسعه ای است.

در پایان جلسه با اهداء لوح تقدیر از خدمات فرهاد نیکنام رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنجان تجلیل و علی محمد حبیب اللهی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان در حاشیه سفر استاندار اصفهان به شهرستان لنجان نشست صمیمی بخشداران ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای شهرستان لنجان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در فرمانداری لنجان برگزار شد. در این دیدار بخشداران و دهیاران با بیان مشکلات حوزه های خود در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان لنجان به دیدار خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان شهید پویا ایزدی و شهید مدافع امنیت شهید اسماعیل چراغی رفت .    

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان نشست مشترک شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای شهرستان لنجان با زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان در شهرداری فولادشهر برگزار شد. در این جلسه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی با بیان مشکلات شهرهای خود ، خواستار تسریع در هماهنگی […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان سفر شهرستانی سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان لنجان با بیش از ۵۰ مصوبه در حوزه های عمرانی و زیر ساخت ، بهداشت و درمان ، مسکن ، اشتغالزایی ، آموزشی ، ورزشی ، آب و فاضلاب و …… به منظور توسعه و آبادانی شهرستان لنجان در […]

۱۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *